anonim
canik başarıda okuyordum, bir okulum olmayana kadar, 15 temmuz gecesi tüm gece sokaktaydım. evet gericiler bana fetöcü okulumuzdan defol diyecek; ben abimi bu vatana şehit verdim. sadece 15 temmuz gecesi değil 15 gün meydanlarda kaldım. sonuçmu ? sizler okulunuzun ilk ayını doldurmuşken bizim daha bir okulumuz bile yok. varın siz bana fetocu canik başarılı damgası yaftalayın yan gözle bakın, ben bu vatana ailemi verdim gerekirse kendimide veririm. bizim tek derdimiz okuyabilmek

Yorumlar

anonim
başarıdan gelenlerdenim bende. biz kendimizi ne kadar anlatırsak anlatalım anlamayacaklar, hepsi değil ama aralarında çok fazla at gözlüğüyle bu olaya bakanlar var. .başın sağ olsun. boşver biz bize yeteriz okulda.
heracles
yav sacma sacma konusmayin size dusman olan yok siz kendinizi oyle goruyorsunuz 57 bin ogrenci icinde kim kimi taniyor girin ortama uyum saglayin bu kadar zormu gencler.
hain olsaniz yeriniz belliydi sacmalamayin
vesselam
mimarlique
bu mesele çığrından çıkmış. bu kadar keskin düşünceler ortaya çıkıyor, esas suçlular işin bu seviyeye gelmesini saglayanlar. adamlar okumaya gelecek bırakın şu muhabbetleri. başımızın üstünde yerin var kardeşim kimseyede aldırış etmeyin.