anonim
anonim
1 yıl
r11'de sizi kesen erkekler üçe ayrılır;
1) öküz gibi bakan erkekler: fazla söze gerek yoktur adından da anlaşıldığı üzere bu erkekler size öküz gibi bakarlar arada kafalarını başka yöne çevirirler ama gözlerini hep üzerinizde hissedersiniz ve o öküzün olduğu yöne bakmamak için direnirsiniz.
2) kesiyorum ama çaktırmıyorum erkekleri: çaktırmadıklarını sanarlar. daha çok siz başka yöne baktığınız zaman size bakar ve siz şöyle bir kafanızı kaldırdığınız an onu farkettiğinizde hemen gözlerini kaçırır. siz kafanızı çevirdiğiniz de yaptığı işe devam eder.
3) kesişmeye çalışan erkekler: bu erkekler kendilerine dış görünüş olarak ama az ama çok bir güvenleri vardır. kendilerine göre uygun karşı cinsi şöyle hızlıca bir taralar. o da ne! vay anasını sayın seyirciler hatuna bak diye geçirir içinden ve sizi kesmeye başlar siz de ona bakıyorsanız hadi hayırlısı..

Yorumlar

naberla
naberla
1 yıl
kimseye bakmayan da var şimdi günahımızı almayın 😀
enguzelmevsimim
@naberla genellemelere azınlıklar dahil edilmiyor anlasilan :d
anonim
anonim
1 yıl
kendileri yok denecek kadar az olduğu için ihmal ediyoruz
enguzelmevsimim
yine de ihmal edilmemeliler. gerçi su anki mevzudan bagimsiz bir grup o taraf
eriyenkadin
eriyenkadin
1 yıl
ha bu da yeni çıktı galiba 😂😂
anonim
anonim
1 yıl
sizi görende megan fox sanacaklar 😀 arkadaşlar sizdeki bu ego ne ta böyle okul bitince dolmuscuyla evlenceniz beence kendinize gelin pls😀😀
anneyemektenevar
bu bir savaş daveti?
molyy
molyy
1 yıl
bunu yazan benim evet öyle @anneyemektenevar
anneyemektenevar
@molly öyleyse benden öğrenecek çok şeyin olacak. şanslısın!
ozelegitimozeldir
bu mesajından çıkan mesaj su herşey dış gorunusune gore
molyy
molyy
1 yıl
@ozelegitimozeldir hayır o zaman yanlış anlamışsın. yazdıklarım gerçekten düşündüklerim değil daha önceki yazılan yazıya espiri çerçevesi adı altında yazılan bir göndermeydi.