enguzelmevsimim
güneşin kendini bir gösterip bir göstermemesi gibi kararsiz bir günün sonunda sevdiğim bir seyi yapiyorum. islanıyorum. :) karadeniz'e gelmemin sebeplerinden biri de buydu. bunun disinda azicik da günümden bahsedeyim en iyisi. ne yapacagima karar verememis bir sekilde bir gercek dünyadaydım, bir değildim. bir kendim gibiydim, bir baska birinin haline bürünüyordum. özellikle de yasima karar verilirken. bir insanin yasi giydigi ayakkabidan anlasilmasa ne de güzel olurdu aslinda. bir karar vermeye calistigim konu da su parti. soracağım. belki de gelirim. bir gelip kendimden geçmeye ihtiyacim var gibime geliyor. hayatimda istediklerimin peşinden gitmişimdir genellikle. "olduğu kadar, olmadigi kader" mantigini değil de "oldurana kadar" mantiginda olmusumdur. neyse.

Yorumlar

minyonerkek
kafalarımız aynı. en çokta ayakkabılar hakkında dediklerine katılıyorum. sırf olgun göstermek için (minyonum) sürekli klasik giyinmeye çalışıyorum..
enguzelmevsimim
minyonumsuyum, yani türkiye ortalamasinin üzerinde biraz boyum fakat bugün topuklu giydigim icin üniversiteli olduğum düşünülmüş. normalde topuklu giymem ben. o yüzden demistim. olgun görünme cabam olmadi :) @minyonerkek
minyonerkek
maalesef benim gibi erkekler olgun görünmeye çalışıyor. düşünsene hoşlandığın birisine birşey yazıyorsun ve cevabı "ablan yaşındayım" :) durum böyle olunca olgun görünmeye çalışıyorum :). senin durumunla biraz ters yani ;)
sana0sarilmak0istiyorum
benim giydigim ayakkabidan maddi durumum ortaya cikiyor😂
enguzelmevsimim
evet biraz öyle oluyormus @minyonerkek :)
nasil yani @sana0sarilmak0istiyorum ? :)
sana0sarilmak0istiyorum
@enguzelmevsimim 😉sayılmaz ama onun gibi bise ahaha
sana0sarilmak0istiyorum
@enguzelmevsimim suan feci boş yaptik farkindamisin 😂
enguzelmevsimim
boş yaptik da ne oldu? beynim yanmaya yakin. neden? çünkü sana "marka giyiyorsun demeek" istemedim. ama sen de garip cevaplar verdin.. @sana0sarilmak0istiyorum :d