aysmil
birkaç gün sonra doğum günüm ve doğum günümü kutlayacak hiçbir arkadaşım yok he belki faceten görürler de yazarlar ama ona bile müsade etmicem, faceimi dondururum. ailem en yakın kuzenlerim kutlar ama tek bir arkadaşımın bile kutlayacağını sanmıyorum. bu çok kötü bir duygu. hani yaşıyorsun da öylesine gibi. kimse senin varlığından haberi yok. belki bazılarınız diyecek doğum günü tek gün mü kutlanır, sen her zaman varsın diye. ama inanınki bugünde gelecek küçüçük bir pasta bile mutlu ediyor insanı. omü de 3. yılım. 2 yıldır doğumgünlerim çok güzel, hayal bile demeyeceğim kadar dolu dolu arkadaşlarımla geçti. ama bu yıl kendimi yalnız hissediyorum ve öyleyim de.

Yorumlar

mrmimar
şimdiden kutlu olsun o zaman!! 😄😄
anonim
doğumgünün kutlu olsun :) yalnız hissetmediğin çok güzel zamanların olacak yanındakilerle olmasa bile yanında olacaklarla :)
sessizpollyanna
her zaman her şey mükemmel olamaz. şimdi diyorsun 2 senedir dolu dolu doğum günleri geçirdim diye. benim yaz tatiline gelen doğum günüm kimse tarafından kutlanmadı. ve sorun etmiyorum artık. ufak bir mesaj bile veya faceden gelen yapmacık tebrik yazıları bile mutlu ediyordu beni. artık facemde yok. (yalnızca annem sağ olsun kutladı, iyiki var.) geçen doğum günümde sadece bir arkadaşım aramıştı. ben ki onun doğum gününde baya bildiğin organizasyon yapmıştım. ama o aramıştı. yalnız mısın? bence bunu bir kere daha düşün.
trinity
ben bu doğum günü olayına çok önem vermiyorum. ailem de hatırlamaz çoğu zaman. arkadaşlarıma da ben derim bugün benim doğum günüm diye.
aysmil
@mrmimar teşekkür ederim kutladığın için :)
aysmil
ananim_bayan evet biliyorum illaki olacak da işte bu senenin böyle yalnız geçmesi, aslında birço karkadaşının olması ama hiçbirinin olamaması çok kötü bir duygu
aysmil
@sessizpollyanna inanki o yapmacık mesajları görmeyi ben de isterim şuan o kadar yalnızım.
aysmil
@darkpassage herkes aynı değil malesef. sadece bir gün de olsa herkesın senınle ilgilnmesini istiyorsun, senın bir şeyler yapmasını veya. özel küçük ama çok içten bir mesaja bile razıyım :)
trinity
o zaman şimdiden doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce :) @aysmil
sessizpollyanna
doğum günün kutlu olsun o zaman. İnşallah ileride yine dolu dolu geçirebileceğin doğum günlerin olur. @aysmil
aysmil
@darkpassage teşekkür ederim canım :)
aysmil
@sessizpollyanna teşekkürlerr :))) İnşallah olur dediğin gibi.. :)