enguzelmevsimim
yazdım, yazdım ve sildim. herkes anlatır her şeyini fakat herkes anlatamaz gerçeğini. bu bir gerçektir mesela. kimdir ki tamamen saf gerçeklik ile döker her şeyini? eksiksiz dökmekten bahsediyorum. yanlış anlaşılma olmasın. herkes oturup anlatır bir şeylerini ama hiçbir zaman tamamını dökemez, döktüğünü sanır. anlatırken öyle bir yer gelir ki sanki bademcikleri şişmiş de yutkunmakta zorluk çekiyordur. öyle bir güne "merhaba" dedikten sonra böyle güzel bir havada dışarıya çıkmamak için kendime sebepler arıyorum.

Yorumlar

safderuninsaatci
herseyini anlattıkça da sürekli anlattıkça da insan çevresindekileri kaybediyor. bunun en büyük örneklerinden birini kendimden biliyorum. herkes bıkmıştı artik anlata anlata artik benden uzaklaştılar, sonradan anladım sebebini. pişman mıyım ? İnsanin derdi varsa anlatmaktan başka çaresi olmaz, anlatıp rahatlamak dertleșmek ister.. o yüzden değilim.
enguzelmevsimim
anlatip rahatlarsin evet. ben anlatmamak gerektigini iddia edemem. ben de her zaman anlatilmasi taraftariyim fakat herkes tam anlamiyla gerçeğini anlatamiyor. bir yerlerini kendine sakliyor. benim bahsettigim buydu. eger gidiyorlarsa da zaten yaninda durmayi gercekten hak etmiyorlardir @safderuninsaatci
anonim
anonim
1 yıl
aynen oyle