anonim
sen nasıl güzel bakıyosun, nasıl güzel gülümsüyosun öyle ya. akşam bayramefendide 2 arkadaşıyla oturan omzu açık siyah giyinen kız biliyorum buralardasın omü dedikodu muhabbetinizi duydum. ama beni bulma olur mu dışardan izlemesi çok daha keyifli. sadece biyere gittiğinde buradan paylaş gelip izleyim seni. arkadaşlar ben hayatımda böyle sempatik böyle güleryüzlü bişey görmedim. o garsondan alt tarafı 2buçuk liralık çay istiyo ama o nasıl bir istemedir sanırsın samsunspor süper lige çıkıyo. hani ilk geldiğinde orda çalışan çocuğa gülerek masa boşalırsa bizi alın gibisinden bişeyler dedinya kalkıp biz yanlış gelmişiz buraya buyrun diyesim geldi sırf o çocuğa değil de bana gülümse diye. ama yok yok bulma beni ben seni dışardan izlerim.. bu arada kulak misafiri oldum, vayt çaklıt moka bence çok güzel yanılıyosun.

Yorumlar

fuzuliye
nasıl duydun ona muhabbeti ?
anonim
yuh 🙄 bütün sohbeti duymuşun bravo 👏🏻 burda nicki var ama söylemem kendi söylesin 🙄 -u
anonim
o iki kişiyi de kattığın için tşk bu arada 🤗 -u
artemis
oha troll mü bu oha.benden bahsediyosun şuan.muhtemelen sağ masadakilerden birisin ama bu nasıl anlatış ağlıcam var ya.hayatımda ilk defa biri benden bahsetti burda.bunun çıktısını alıp alnıma yapıştırıp öyle gezicem😇😇 şok oldum.nasıl mutlu oldum var ya anlatamam ayyyyyy.ya ne güzel anlatmışsın...beni bul yaziiim mi şuraya aldjsks allahım şükürler olsun böyle güzel şeyler duymak beni çok mutlu etti ciddi anlamda.allah razı olsun ya 😇😇
anonim
@artemis sen misin o 😳
anonim
cinsiyeti seçememişim önceki yorumda yanlış olmasın erkeğim ben 😬😬 @artemis o sen misin şimdi 😳 arada biyerlerde karşılaşalım noluur.
artemis
oha noluyoo allahımmm😂😂