enguzelmevsimim
sosyal medyalar mi kapanmış ki? daha yeni duyuyorum. evet ara ara uyandim fakat yüreğim asıl uyanışı kabullenemedi. bugün bir sınavım var. korkuyorum. hayatimda sinavlardan hep korkmusumdur. fakat bugün ayri bir korkum var. yataktan kalkmak istemediğim gibi, sınav sonrasi yapacaklarimi düşününce uyumak da istemiyorum. "sahil" diyorum. sahil ne güzel bir yer.

Yorumlar

feanor
sahil güzel de soğuğu kötü
anonim
atanamamis 4. sinif ask hikayeleri yazan blogger havasi sezdim. şu, 'ki' fetişiniz genel olarak ne zaman son bulacak gerçekten merak ediyorum.
enguzelmevsimim
@feanor aksi gibi ben sogugunu seviyorum
@anonimbayan ne kadar ilginç ki ben ne atanamayan biriyim, ne dördüncü sinifim ne de bloggerim. :d içimden geldiği gibi yazdığımdan dolayi, hiç öyle seylere dikkat etmiyorum. a unutmadan aşk hikayeleri yazmiyorum. hatta hikaye yazmiyorum. aşk bir bakisliktir. gelip gecicidir. ona hikaye yazmaya gerek yok bana göre. :)
feanor
@enguzelmevsimim sende migren yok tabii seversin
enguzelmevsimim
@feanor benim migrenim var ki:d
feanor
@enguzelmevsimim o zaman soguk sevmemen lazım bu iste bi terslik var neyse :')
enguzelmevsimim
@feanor migrenim var evet ama soguk seviyorum. midemde gastritten ülsere dogru gecis yapmaya hazirlanmis bir ordu var evet ama ben hala acidir odur budur yiyorum. ne demisler? batti balik yan gider. atin ölümü arpadan olsun. ne yapayim? soğuk kendine getirir insani da bugun gidemedim. ileri bir tarihe erteledim:) benim tersligim bana iyi geliyor gibi:)