enguzelmevsimim
dün gece boynunu kopartacak derecede kendisini iyi hissetmeyen biriydi fakat sabah yataktan kalkmaktan korkan biri oldu. dün geceki çılgınlığı nereye gitti acaba? düşünüyor. ayrıntıları bir kenara bırakmak bu kadar mi zor? kendisini gamsız, sorumsuz olarak görenlerin dediği gibi olmak çok mu zor? anlaşılan çok zor ki hala ayrintilarin içinde kaybolup, çıkış kapisini aramakla geçiriyor zamanini. bu da onunla birlesmis bir sey. mesela durup bir şarkınin anlamına odaklaniyor. durmus seneler sonrasinda şu olursa, şu ne olur gibisinden düşüncelere ev sahipligi yapiyor. yasanilanlari bir kenara atmak yerine, her seyin içine serpistiriyor. hatalarinin farkinda ama aslinda hicbir seyin farkinda değil. her seyin farkinda oldugunu sanan bir deli sadece o. yataktan kalkip derse gitmesi için son 29 dakika. tabi o kadar yol nasil gidilecek?

Yorumlar

melancholyman
@enguzelmevsimim peki söyle bana. hayatinda bütün kararlarin yanlissa o zaman ne olcak ? her şeyin farkinda olup elinden bir b*k gelmemesi nasil bir histir sence ? bilir misin ?
enguzelmevsimim
@melancholyman bilirim. su an mesela elimden bir bok gelmiyor. gecmisi duzeltemem, geri getiremem. hatalarim, hatalarin gecmiste kaldi ve bizim elimizden bir sey gelmiyor. köşeye sıkışmış bir halimiz var. yapmamiz gereken önümüze bakmak belki de ama biz gecmise takili kaldik. kurtulamamak nasil bir his? sen de bilirsin bunu..
aquaries
eğer elinizden bir şey gelmiyorsa highwall to hell dinleyin