anonim
anonim
1 yıl
@artemis ben ödü kopan bir kızım sana deli gibi özeniyorum:)))sss .bazen de deli gibiiiii kızıyorum:((( iki yıldır peşinden koştuğum çocuk bu yıl mezun oluyor artemis.ben ise peşinden ardı sıra koşuyorum hala.ilk gördüğümde beğendim o kadar. sonrasında hayatım varım yoğum oldu. birgün sevgilisiyle gördüm. dizlerimin üstüne yıkıldım. ondan habersiz bir destan yazmıştım. unutamadım. sevgilisi vardı, utanıyordum. sonra ayrılıklarını duydum. fakültenin önünde bu yıl görünce ilk gün bana araba çarpıyordu . arkadaşlarım gülüyor söyleyeceğiz diye. çok utanıyorum. biri söyleyecek diye ödüm kopuyor. son sınıf olduğu için okulda fazla göremiyorum. ben de kronik oldu. dershanesini çıkış saatlerini öğrendim. görmeye gidiyorum. arkadaşlarıma bişeyler ısmarlıyorum hep. sırf yanımda dursunlar.onlarda bıktılarrrr. pdr okuyor. ılımlı biri. nazik davranıyor arkadaşlarına herkese. belki bir kere bir şey olsa olacak. bir keresinde tek başına ring bekliyordu. arkadaşım korkayım laf olsun diye, çocuğa bu saate r11 kaç dakikada bir geliyor diye sordu. dizlerim titredi. bize baktı yumuşak bir sesle bilmiyorum dedi. ben bittim orda.tek anımız anı da denirse tabi.hiç sevgilim olmadı. etrafımdaki insanlar beni beğeniyor, teklif eden oldu. beğenmemesi değil,utanıyorum korkuyorum. merhaba diyemiyorum işte. hemen anlayacak. yanaklarım kırmızılaşacak. sevgilisi yok herhalde.olsa ben neyaparım. peşindeyim hep.sen çok rahatken artmis ben korkakça iki yıldır ölüyorum ona.

Yorumlar

artemis
artemis
1 yıl
kuzum oncelikle bana sorduğun için teşekkür ediyorum.bak ben mesela söylerim böyle bi şeyi hemen.önce ekle sosyal medyada, sonra konuş bi tanış.pat diye olmaz zaten.ama bak o gidecek belki,sen hala burdasin.başka birilerine odaklan çocuğu unutmaya çalış aklina getirme.emin ol belki çok daha iyisini bulacaksın.korkma.açıkça söyle.hiç bi şeyden çekinme.ah bi arkadaşim olsan var ya.başka birilerine de odaklanmaya çalış tek insan oymuş gibi davranma yoksa hayatın mahvolur ciddiyim.tanış bi olmadı dünyanın sonu değil sana daha kimler yazacak var ya.
anonim
anonim
1 yıl
@artemis dediklerini defalarca yapmaya çalıştım. unutamıyorum odaklanamıyorum kimseye. hayat beni köşeye sıkıştırdı ona karşı. çıkamıyorum onun etkisinden 😑😑
artemis
artemis
1 yıl
bununla ilgili yazi yazicam ilerleyen gunlerde okursun.ama aklına getirme odaklanacak bir sürü şey var kuzum ya bi dene.
murekkep
murekkep
1 yıl
yaaa, ne saf duygular.. bir yolunu bul ve konuş bence.. artemis haklı.