wasp
wasp
1 yıl
şimdi vizeler de geldi. sonuçları öğrendiğim zaman neler olacağını biliyorum. 98 alınca neden 100 alamadığımı yadırgayan biriyim, evet. adam onu aldığına şükretmeyi bilmiyor diye düşünenler olur şimdi ki oluyor çevremde de. ben böyleyim arkadaş. ben 24 saatin 20 si çalışıyorum, çabalıyorum. 100 değil 101 i bile hak etmeye çalışıyorum. tabiki yüksek not bekleyeceğim. o laf edenler bu kadar çalışsa aya çıkmayı hak ettiklerini bile düşünürler. deli etmeyin beni.

Yorumlar

azeriboy
azeriboy
1 yıl
24 saatlik gün düşünürsek uyku yemek ve yolları hesaba katarsak sen 4 saat boşta olmuyorsun güzel insan şu ileri köşede reklam panoları var oraya bi uğra
Guvenvermiyordemissin
o kadar çalışıp apartman yöneticisimi olacaksın.
anonim
anonim
1 yıl
👏👏👏👏👏👏
akıncı
akıncı
1 yıl
merak ettim de ne okuyon
Rıza Kaan Tangöze
@matricariachamomilla bence ben aya çıkmayı hakediyorum :)
sana0sarilmak0istiyorum
ooooo çalışkan arkadasimiz. haklısın ya onlara aldirma. abv öyle diyenlerin sana ya.seni nasi uzebiloyolar bak sinirlendim.
(mat notu varmiydi acaba 😊)
nikilauda
nikilauda
1 yıl
alkış.
wasp
wasp
1 yıl
sadece bazı hocaların verdiği eğitim hoşuma gidiyor ve kendimi geliştirmeyi seviyorum @guvenvermiyordemissin. ve @azeriboy farklı insanların farklı şekilde yaşayabileceğini de var say.
wasp
wasp
1 yıl
@gecebekcisi kusura kalma bölüm söylemek istemiyorum. @sana0sarilmak0istiyorum bela okuma be, ve bizde sayısal ders yok. yarın edemeyeceğim :) @degisikbiradam bunu da dünkü kafa ile yazıyorsan eğer ona göre cevap vereyim :d
azeriboy
azeriboy
1 yıl
tamam saydim.
Rıza Kaan Tangöze
yok bunu ayık yazdım malesef yoldayım memlekete gidiyorum o kafayla eve giremem ajkdja @matricariachamomilla