aesthetic94
"siz namusu iki bacak arasında görüyorsunuz. kapalı giyince ahlaklı mı olunuyor ?" diyen kızlara ithaf ediyorum. biz namusu oralarda görmüyoruz , artık o kadar ahlaksızsınız ki bari o olmamış olsun diyoruz.

Yorumlar

jackintumoru
sen kendi namusuna bak, başkasının ki seni ilgilendirmesin
frances
çok ayıp yaa. bu siteyi böyle apaçi gibi kadınlara hakaret etmek için mi kullanacaksınız? bari burada insanları taciz etmeyi bırakın.
aesthetic94
@jackintumoru benimle diyalog kuranlar oluyor bu konuda onlara söyledim illaki iyileriniz de vardir.
@frances yarası olan gocunur üstüne alinmayabilirdin bu söylediklerimi
anonim
sevgilisini düdüklemişler, ondan bu öfke.
amsterdamli
kadın "bari o olmamış olsun" dediğin şeyi tek başına yapmıyor herhalde.kızlarla çıkma amacı,tek derdi "o" olan tipleri herkes biliyor.kızı erkeği yok bu işin.her iki cinsin de ilerdeki eşini düşünerek davranması gerekir bence.
frances
yarası olan gocunur derken beni de namussuzlukla itham ediyorsun. normalde senin gibilerle tartışmam ama anlayamayacağından eminim niye gocunduğumu, o halde anlatmam lazım. kapalı giyince ahlaklı olmakla namusu bacak arasında aramak arasında hiçbir anlam ilgisi yok. eğer olsaydı kapalı kızlar bakire, açık kızlar bakire değil derdik. yani o yazdığın şeyi hiç dahil etmek istemiyorum bile çünkü kapalı veya açık her türlü kadına hakaret ve çifte strandart içeriyor. sonra o kadar ahlaksızsınız ki deyip bütün kadınları genellemene sebep olacak kadar ne yaşadın, nasıl bir travma geçirdin bilmiyorum. belki sadece babanın annene, amcanın yengene davranışlarını taklit ederek öğrendiğin için kadın düşmanı bir sözde öğrencisin. sözde diyorum çünkü hiç de eğitim almış gibi değilsin. namusu orada aramıyoruz ama namus deyince aklımıza hemen oralar geliyor, aslında aklımızda 7/24 oralar var diyorsun aslında. çünkü inanılmaz bir açlıkla büyümüşsün. 14 yaşında henüz ergenliğe girmiş sesi borazan gibi çıkan yüzü sivilce kaplı oğlanların gördüğü güzel-çirkin-açık-kapalı her kadına "ohaaa garıya bak" diye bağırması gibi sen de cehaletinin ve iticiliğinin zirvesindesin. 94 doğumlusun, ben de 93 doğumluyum. biraz yaşının insanı ol. bazı şeyleri aş.
aesthetic94
@frances beni tanımadan boş konuşmayı bırak okuduğunu anlamaya çalış ne anlatmak istediğimi çarpıtmadan yorumla. yazdığım şahıslara ithafen yazmışım orada .neyse ne yaparsanız yapın ben ne desemde siz bazı şeylerin adını medeniyet ve eglence koyup yine bildiginizi okuyacaksınız sonra sa benim egitimsiz ve cahil oldugumu söyleyeceksiniz diger insanlara yaptığınız gibi.