anonim
artık desteğe ihtiyacım var bi kız sevdim seviyorum onun mutlu olması için elimden geleni yapıyorum onu mutlu edebilmek için kendimden ödün veriyorum ama şu oluyor evet beraber geziyoruz tozuyoruz herşeyi yapıyoruz ancak ben ondan onun azından hep başka isimleri başka kişileri olan beğenilerini duyuyorum uzak dur diyeceksiniz belki ama duramıyorum ona alışmışım sanırım ayrılamıyorum yanından onun ağzından başka isimler çıktıkça ben yaralanıyorum ama yüzüm gülüyor o üzülmesin diye ben gülüyorum olmuyor şimdi söyleyin bana onun yanında olup her seferinde yaralanmak mı daha acı? onun yokluğuna kendimi alıştırmak mı?

Yorumlar

anonim
aynı şeyi bir adam için yaşadım emin ol gitmek daha iyi. çok özleyeceksin ama unutma insansın sen ve seninde bir değerin var onun gibi.kendini ezdirme. bırak anlamıyorsa bunu,anlamadığıyla kalsın.
Saçın Bozulmuyor Mu?
hastıroloji... voleyi vur bak bunu şaka olarak demiyorum sana arkadaşım.. senin yaninda senin istemediğin şekilde istemediğin şeyler yapıyor, söylüyor, baskalarinin isimleri geçiyor, aman allahım yasadigimin aynisi ve kesinlikle def etmelisin !! tavsiye değil, ciddi bi uyarı bu sana kardeşim.. senin temiz saf duygularindan ben de yaşadım.. tekmeyi yiyen olduk, sen olma oğlum bak yarın ilk işin kalk git yürü demek olsun.. (ben kibarca dedim de anla işte) bunu yapmazsan bi kac güne buraya " bunu bunu yapti sonra ben sevdim ama beni terketti gitti" gibi laflar yazacaksin... o kizi sevme birader !! net uyarı
anonim
yokluğuna alistir kendine
anonim
belki kız da seni seviyor kıskan diye yapıyordur öyle bi psikopattır olamaz mı olabilir.
anonim
kız seni arkadaş olarak görüyor bence

lifee
lifee @lifee
1 yıl
git söyle en doğrusu bu içinde kalmaz.