doktorhanim
doktorhanim
1 yıl
çoktandır bir şeyler yazmıyordum.sanırım üzgün, mutsuz olduğumda bir şeyler karalayasım geliyor.neyse ben derdimi anlatayım.çok uzun zamandır beni çok üzen bi olay var.bu olayı çözmek için önümde çok iyi bi fırsat var.ama bu fırsat olarak gördüğüm şeyi yaparsam başıma başka bi sıkıntı alıcam.üstelik beni üzen olayı çözememe ihtimalim de var.İki şey arasında kaldığınızda nasıl karar veriyosunuz?yine kararsızlığın dibine vurdum...

Yorumlar

fenerlipizzagil
hangisi seni daha çok üzer sıkıntılardan olaya öyle bak ve birinden kurtul ayrıca unutma hiç bir şey senden önemli değil :')
nikilauda
nikilauda
1 yıl
bi tahminde bulunabilir miyim? şimdi, ortada 2 adam var, biri şu an hayatında , diğeri ise bazı sebeplerden dolayı değil. sen aslında hayatında olmak isteyip de olamayan kişiye karşı hisler besliyosun fakat bunu hayatında olan kişiden dolayı bastırmak istiyosun. doğru mudur?
anonim
anonim
1 yıl
@nikilauda diyelim ki öyle
nikilauda
nikilauda
1 yıl
1. hayatında olan adamı sevmiyosan hem ona hem kendine haksızlık etmiş olursun. 2. seni seven adam seni üzmez, üzemez,kıyamaz bu yönde bi soru işareti varsa kafanda sil. 3. kalbini dinle.
bahtlibedevi
bahtlibedevi
1 yıl
en kotu karar kararsizliktan iyidir
doktorhanim
doktorhanim
1 yıl
@nikilauda derdim bu değil.ama ben kendi derdime uyarladım:)
sakurashisi
sakurashisi
1 yıl
kararsızlıksa senin sıkıntın git istiareye yat kesin çözüm :d