doktorhanim
doktorhanim
1 yıl
İnsanlara nasıl güvenicez ya? bugün duyduğum bi olay beni baya bi etkiledi. çok sevdiğim bi intern abla var. bu kıza asistan doktorun biri ısrarla çıkma teklifi ediyo. buraya kadar sorun yok. ama bu asistan abimiz meğerse evliymiş ve yeni doğmuş bi çocuğu da varmış. tabi bu olaylardan eşinin haberi yok. yazıklar olsun be!!

Yorumlar

doktorevski
doktorevski
1 yıl
kizzz bunlar buraya yazılır miii ?? omü tıp camiasına büyük bi dedikodu malzemesi olur yanlış yere dert yanmışsın
doktorhanim
doktorhanim
1 yıl
ya bi sinirle yazdım.zaten olay omü de değil farklı bi ünide oldu .pardon bunu yukarda belirtmeliydim:( @doktorevski
anonim
anonim
1 yıl
bu doktor doktorluk olur bak😅
querteros
querteros
1 yıl
buraya genel türkiye fotoğrafı çizerdim ama içiniz sıkılırdı. yeni türkiyede bunlar absürt değil. yada öyle alıştırıldık artık. bugün manisada kedi tecavüz vakası olmuş . kadına taciz bile meşru gösterilmeye çalışılıyor örtülüyor zaten daha neyi tartışıyoruz ki bak girmiyim dedim yine tutamadım kendimi yoruldum abi ben akla yatmayan şeylerin meşrulaştırılmasından !
nikilauda
nikilauda
1 yıl
2 seçenek arasında kaldığın mesele bu muydu
doktorhanim
doktorhanim
1 yıl
@nikilauda hayır bu konu değildi.zaten bu konunun benle bi alakası yok
sakurashisi
sakurashisi
1 yıl
seni tebrik ediyorum çünkü kadın empatisi denilen olay tam anlamıyla da bu işte, olayı tek yanlı düşünmeyip doktorun eşi açısından herkes bakamayabilir burda, durumun berbatlığına söz ediceksem, ne yazık ki insan olabilmek kafatasının doluluğuna da bakmıyor, insan olabilmek vicdandaki kusursuzluğa bakıyor ve vicdan ne kadar çatlaksa o kadar alçalıyor insan. bizimse yapabildiğimiz tek şey kınamak ne yazık ki, üzücü bir durum :/