Ailenizin Gayriresmi Doctoru
ya bana @oas ın günlük hatıralarını @odin in oyun ve futbol analizlerini @sensinbayan vs bunları getirin kimse kalmadı eskiden ya

Yorumlar

orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
onlar yok tamam çok iyi yazardı hepsi hatırlıyorum ve severek takip ederdim ama eskilerde eskiler eskilerde eskiler bu ne lan yeni üyelere haksızlık yapmayın madem şimdikileri beğenmiyosun sende okumazsın arkadaşım sadece yazmak istediklerini yazarsın olur biter
flu
flu
1 yıl
eskiler güzel olabilir ama sürekli bu söyleniyor bende merak ediyorum eskiler ne yazıyordu diye. bu eskileri özleyenler biseyler yazsa bari hic mi bisey kapmadiniz eskilerden😅
alpheratz ✨
alpheratz ✨
1 yıl
harbi ya. yazı kalitesi neyse bisey dediğim yok illa ki güzel yazanlar gider gelir mizah ariyorum ben. sitede muhabbet edecek biri daha göremedim. bi sohbet başlığı açayım bakalım ondandır belki de.
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
@orlitorenk seni ne ilgilendirir yazdığım lan! sayın çok bilmiş
anonim
anonim
1 yıl
önceden samimiyet vardı, zıt görüşlü de olsa insanlar anlaşırdı. şimdi mal turnusolu yazılar ve sorular var. buradan ev arkadaşı olaylar vardı, sevgili olanlar vardı, yıllanmış dostlukları olanlar vardı.
öncelikle dostum, geçmişi çok özlüyorsan bu jenerasyon sana göre değil. misal bana göre de değildi, kickledim kendimi. lezzetli troller de yapılırdı, antik yunandan da konuşulurdu, sinema eleştirisi de yapılırdı, dini görüşlerde toleranz olurdu. bizim senle euro2000 muhabbetimiz bile vardı. şimdi tek düze dostum, r11, osurdum, yalnızım, istiklal marşı, kapanış.
ayrıca yazmayanlar çok fazla. sizin tıpçılar bile yazmaz oldu. bırakalım insanlar kafalarına göre takılsın, biz kafamıza göre takıldık anısı kaldı. şimdiki yeniler de takılsınlar kafalarına göre, haklarıdır. dağınık oldu biraz yazı ama samsunspor bu sene çok kötü be hocam! kendine iyi bak, selametle.
anonim
anonim
1 yıl
ben bile yazmiyorsam artik uzun uzun günlüklerimi... şaka bir yana her zaman birileri gelir ve birileri gider. her zaman yeniler olacak. biz kendi halimizde takildik, sira onlarda. kişisel sebeplerden dolayı nickimi terk ettim ama yaziyorum. sadece zaman gectikce kimse de eskisi gibi kalmiyor. eskisi gibi dökemiyorum öyle iç. ben de değiştim. şimdikileri de izliyprum. hala yaziyorum ama izlemek de iyi gibi...
orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
eleştiriye açık olmayan özgüvensiz biri daha 😏 beni bağlamaz aslan rahat ol
alpheratz ✨
alpheratz ✨
1 yıl
bende yazamıyordum nickimi değiştirip geldim buraları örgütleyecem abi !
themuallim
themuallim
1 yıl
odin :')
artemis
artemis
1 yıl
eskilerden ben varım neyinize yetmiyo ulan .d.d.
Дан БилзЭрхан
eski dedikleriniz bize yeni o nasıl olcak? @artemis sen de dahil 😂 bırakın şu muhabbeti artık.
artemis
artemis
1 yıl
chiko anltsna aşkm 3 sene oluyo .d.d.d misafirlerin önü de tartışmayalım istersen
Дан БилзЭрхан
geç bakalım mutfağa 😏 @artemis
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
demek ki bizim için de ayrılık vakti gelmiş @chiko @artması @themuallim @anonim_bay ben burada efso muhabbet döndürürdüm ya. kitap film futbol siyaset çok güzel şeyler öğrendim. ya buradakiler sayesinde kız arkadaşım ile barıştığım oldu benim.

o zaman
artık demir almak günü gelmişse zamandan,
meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

Дан БилзЭрхан
güzel kardeşim sitenin kurulduğu saatten beri yöneticiden ziyade bir kullanıcı gibiyim bu sitede ve yıllardır senin şu yaşadığın durumu defalarca kez yaşadım. bir zamanlar güzel muhabbet kurduğum insanlar gidince yenilerine adapte olmak dururken "nerde o eskiler ya" deseydim ben de çoktan vedamı etmiş olurdum. tercih senin tabi.
sensinbayan
farkındayım çoook uzun zaman oldu ama geri döndüüm beeen :)