karakutuu
karakutuu
1 yıl
belki bana kizabilirsiniz nisanlim kızıyor böyle konuşma diyor ama bu küçükten beri kalbimde büyüyünce ne olacaksın diye sorarlardı şehit olacağım derdim ruyalarimda hep asker elbisesi içinde vuruldugumu görüyorum patlama olayları olduğu zaman en kalabalık yerlerde gezerim darbe yapmaya çalıştıklarında hemen kendini dışarı atıp meydanlara kostum bi umut belki şehitlik nasip olur diye annemden dua isterim bana dua et de şehit oluyum diye şimdi size de diyorum inşallah askerliğim uzun dönem çıkar komando olurum ve o üniforma ustumde şehit olurum bunu o kadar çok istiyorum ki bilemezsiniz allah bana şehitlik nasip etsin dunyada başka bi isteğim yok

Yorumlar

pckurdu
pckurdu
1 yıl
abim de annem istediği için üniversite okudu. hep polis olmak istemişti.. hatta hep şehit.. ama yaşantısı ile bunu gösteriyordu.. örnek oldu çevresindeki herkese.. öyle yaşadığı için dr nasib oldu kardeşim.. acısı zor, dayanılması zor.. ama mertebenin güzel oluşu sabrımızı artırıyor.. bilakis şükrediyoruz böyle güzel bir mertebeye layık olduğu için.. senin için, ailen için, nişanlın için hayırlısı ne ise o olsun..
gsfminnaa
gsfminnaa
1 yıl
rabbim gönlündekini hayırlıca versin inşallah kahraman kalpli insan 🙈
gsfminnaa
gsfminnaa
1 yıl
sizlere emanetken benim elimden pek bi şey gelemediği için kendimden utanıyorum. affedin, allah rızası için.
Rider
Rider
1 yıl
ne güzel bi hayal 😊 keşke hepimizin hayalleri seninki kadar güzel olsa 🙏 @karakutu2
pire
pire
1 yıl
@karakutu2 yapma bu sekilde anlatiyorsun ama emin ol arkanda kalanlarin acis tarif edilemez unutulmaz birsey. ölen birinin yainlarinin kalbinde 40 mum yanar her gün biri söner ama 1i hep yanmaya devam eder derler ya. o öyle değil işte şehit yakinlarinda. 40 mumun en fazla 1i 2si sönüyor. gerisi cayır cayır yanmaya devam ediyor.