enguzelmevsimim
bir işim varken, kendime bir başka iş daha bulmak konusunda üzerime tanımam. belki de vardır ama ben tanımıyorumdur daha önce de belirttiğim gibi. hayır yani ben bugünkü konferanstan sonra odama gelip uyumayı düşünüyordum. geldim, gördüm ki yatağımın üzerinin toplanması gerek. onu toplamaya başlamışken, yatağımın altının da toplanması gerektiğine karar verdim. malum benim yatak bir baza. ondan dolayı altı savaş alanına dönmüş bulunmakta. savaş alanı demişken, lovelet outlet'teki koton nasıl bir savaş alanına dönmüş öyle? :d neyse. yatağımın altını toplama kararımdan sonra bilgisayarımı çıkardım ve şarkı açayım dedim. açmışken de bilgisayara aktardığım telefondaki video ve resimleri usb'me aktarayım unutmadan dedim ki bir de ne göreyim? benim telefondan aldığım resimler tek başına 9 gb'lik alan kaplıyormuş. ulan flash belleğimdeki kalan alan 6 gb küsurmuş zaten. diğerine bakayım dedim, onda da bir 8 gb küsur boşluk var. e dur ben şu belleklee bir bakayım derkeeen kendimi bellekteki resimleri düzenlerken buldum. allah benim belamı verecek. en kısa zamanda hard disk almam gerekiyor. benim yerel disk d denilen alanımın neden dolduğunu anladım. tek amaç d dosyamı boşaltmaktı ki geldiğim nokta belli. olaylar birbirine öyle bağlı ki bir yerde sıkıntı çıkınca amaca ulaşamıyorsun. bilgisayarım ve belleklerim bana kısaca "hadi sen bir hard disk al artık" diyorlar ama ben nafile bir çaba içerisinde almamak için direniyorum. öyle de bir şey. neyse. her tarafım tutulmuş bir vaziyette zaten. ben gidip yatak toplama işime devam edeyim. uyku da haram oldu nasılsa. :/

Yorumlar

felagund
yalnız sen harddisk fiyatlarına baktın mı, kol gibi, bugün ben de harddisk alayım diye gittim iki sene önce 120 liraya aldığım harddisk aynı yerde bugün 240 lira :/
enguzelmevsimim
dolar dayı dolar. everest'in zirvesi ile kapışıyor mübarek :d @felagund daha geçen ay olması lazım, 223 lira idi 1 tb'lik harddis vatan'da. şimdi bakmaya bile korkuyorum. eve gidince bir şekil halletmeye uğraşacağım. :d
bta
bta @bta
1 yıl
bide bize iş bul ya 😂
privity
kız sen nasıl otakusun her otakunun en az 1 tb hard dıskı vardır :) ayrıca tanıdığın biri varmış haberın yokmuş :) bir ortak yön daha :) allah belanı da verdi fazlasıyla zaten daha da isteme bence :)
enguzelmevsimim
@bta gamanı buluyorsun sen. al sana iş. :d :d gidin kendi yatağınızı toplayın :d

@privity ben senin bildiğin otakulardan değilim. ben filmlere animelere üniversitede çok sardım. indirme işlemine ise geçen yıl başladım. bilgisayarımın 9 gb'sini resimler kaplıyormuş. yahu aldılar da hayır mı dedim ben harddiske :p yok bir tane yeter bana. onu da tam alamadım gibi ama neyse :)
unknownflyingleblebi
otaku muhabbeti mi döndü 😏😏 çok fazla anime muhabbeti yapmak istiyorum ya patlıcam
enguzelmevsimim
@unknownflyingleblebi sen en iyi @privity ile muhabbet edersin bu konuda :)
privity
niye ben mübareğim ben yokken vekilim halıyle sensin :) sanırım burdaki en tecrübelilerden değilimdir yanlış yönlendirmeyelim arkadaşları naçizane bir izleyiciyim ben kıymetlımıss :) @enguzelmevsimim müsaadenizle sımdıkı serının yarısında bıle değilim daha bıraz ızlıyım :)
enguzelmevsimim
serileri bana söylemiyorsun. o yüzden izlemeni sabote etmeyi düşünüyorum efendimissss :)) çünkü benden daha çok otakusun sen :) @privity
privity
yanlış anlama diye belli türdekileri soylemıyorum o turlerı ızlemedıgını dusundugum ıcın normal olanları ızledıkce soylerım ayıpsın mübareğim örn: darker than black- kuro no keiyakusha şu an bunu izlemekteyim ayıpsın senden mı saklıcam ilk göz ağrımsın sen hanımefendim :) belki senden fazla belki az böyle yüzüme vurma otakulugumu :) sabote etmek ıstıyorsan bısey yapmana fazla gerek yok varlığı daha değerli olanın oncelıgı normaldir mübareğim :)
enguzelmevsimim
ecchi mi izliyorsun sen @privity :d niye yanlış anlayayım ki ben seni? bakacağım o animeye :) yüzüne vurmak değil ki. gerçekleri söylüyorum. :) ama sabote etmek daha zevkli. yani biraz daha eğlenceli.. teşekkür ederim :)
privity
ecchi ydi bu değil öncekiler acı bır gerçek otaku olmayı ben ıstemedım mübareğim zaten fılm dızı hınt kore asya derken bu cok gereklı degıldi ama sımdı hepsi var ama sanırım artık bu acılık hafıflıyor hanımefendım :)
enguzelmevsimim
bunun ecchi olmadığını fark ettim zaten. :) ecchi de seviyorsundur, ne olmuş? arada açmışlığım var ama genelde yarım kesiyorum galiba o animeleri :d @privity anlamadım acılık neyi hafifletiyor?
privity
saskın gene anlamadın :) acı gerçeğimi senin varlığın hafifletmeye başladı mübareğim :)
enguzelmevsimim
peki aci gercegin ne :) @privity
privity
yalnızlıktan otaku, master izleyici olmak hanımefendim :)
enguzelmevsimim
tam anlamadim ama peki :) @privity
privity
artik işimiz bu anlatiriz bir ara kiymetlimisss 😆
enguzelmevsimim
tabi ki de anlatirsin :) @privity
privity
dimi dimi bu iside başarıyla yapabilirim inşallah 😆
privity
o kadar diyorsun hadi bakalım inşallah hayırlısı be gülüm :)
enguzelmevsimim
ahah hayirlisi :) inşallah ben de yaparim :) @privity
privity
hayırlısı amin! inşallah yaparsın bende de iyi yaparsın dıye düşünüyorum :)
enguzelmevsimim
hayirlisi be gülüm demisler efendimiss :)) @privity
privity
evet demişler sanırım bır vatandaşda bıraz once demişti :)
enguzelmevsimim
örnek aliyorum kendilerini :) @privity
privity
örneğini alma kendisini al mubaregim 😆 @enguzelmevsimim
enguzelmevsimim
İnşallah o da olur.ne diyelim? :) @privity
privity
İnşallah hayirlisi diyelim hanimefendimiss 🙋