mimarlique
mimarlique
1 yıl
sınavda döşedim ama sonra bi gerilmeler dayanmıyorum lan, tenis oynuyorum arkadaşla yemin ediyorum raketi yan tarafa fırlatmamak için zor tuttum kendimi, ben gelemiyorum böyle manzaralara ne olacaksa olsun ben artık sorumu sorup cevabımı alacağım sonra da kaderde ne varsa, zaten b*k vardı beklettim bu kadar siz siz olun beklemeyin heba oluyor hayatınız, mutlu görünüyoruz dışardan sağolsun çevremiz geniş, etrafımda kardeşim diyebildiğim insanlar var ama birinin yokluğu var ki, en büyük düşmanım bile olabilir, ondan nefret ettiğimi bile düşünüyorum ama onsuz olmuyor onun yokluğuna ge-le-mi-yo-rum gelemiyorum. belki umrunda değilim ama artık bu saatten sonra oda umrumda değil, iyi ya da kötü son istiyorum.

Yorumlar

cedric
cedric
1 yıl
:qwr.qwr:as:r:asr:as:asr:ras:ars
mimarlique
mimarlique
1 yıl
öncelikle @cedric 8 yaşında olduğun belli kolayca anlaşılıyor da @admin nasıl anlamıyor ona şaşıyorum adam gibi yorum atacaksan başım gözün üstüne ama işte takmayacağım küfür de edilmiyor mübarek sitede.
enguzelmevsimim
abi bir ara dedim "ne güzel tenis oynuyor. aah zamaninda sag bacagimi az mi çürüttüm ben raketle. tabi benimki daha hafif. badminton raketiydi". sonra dedim "la bu adam ne ara sinavdan cikip da konusmaya girdi?" ben hala oradayim. anlamaya calistim ama yani tam anlayamadim. şimdi gidip biriyle konusmak yerine kendi kendini mi yiyorsun sen? üzgünüm. :/
mimarlique
mimarlique
1 yıl
@enguzelmevsimim bende şuan anlamadım ama galiba öyle oluyor biraz.
enguzelmevsimim
e gidip konussana. niye konusmuyorsun?
mimarlique
mimarlique
1 yıl
@enguzelmevsimim konuşacağım da kendimde değiştirmem gereken şeyler var biraz cesaret biraz gururu yerlere almak felan ama cidden fazla uzadı.
enguzelmevsimim
bir baskasi icin kendini kökten degistirme taraftari değilim ama kokten değilse olabilir. gerçi sen bilirsin. bazi konularda gururun lafi bile geçmiyor. uzatmamak lazım. hayirlisi olsun
mimarlique
mimarlique
1 yıl
@enguzelmevsimim teşekkürler inşallah hayırlı bir haber getiririm de ben senin ilk masajı anlamadım hala :)
enguzelmevsimim
hangisini ya? İlk yorumumu mu? :)
enguzelmevsimim
ya ben senin tenis oynamanla kendi gecmisimdeki kendime badminton raketiyle nasil zarar verdigimi hatirlamisim bu kafa dagitmak yuzunden. sinirimi bacagima vurarak cikartirdim da ben. bir de arkadasinla tenis oynuyorsun diye sevinmisim. sonra da sinav cikisindaki tenisten nasil uzun zamandir kafani kurcalayan ve konusamamana gecisine sasirmis, cozememisim. sanirim bunlari anlatmaya calismisim ben. :)
mimarlique
mimarlique
1 yıl
@enguzelmevsimim tammadır :) 2 saat tenisten sonra bende hamladım zaten.
enguzelmevsimim
e 2 saat çokmuş. ama iyi olmuştur. daha rahat düşünüyorsun. daha iyi oluyor o şekilde
cedric
cedric
10 ay
@mimarlique kardeşim muhabbetlerin 8 yaşında olduğu için hani sana göre şekil alıyorum . o kadar komik ki yazdıkların falan. gülmeden edemedim ne yapayım yani :d. kusura bakma gülünç bir durum yani neyse hadi eyv :d
mimarlique
mimarlique
10 ay
@cedric güldürüyorsak ne mutlu bana . reelde gayet ciddi bir insanım ve genelde çevrem gereğinden fazla olgun olduğumu söyler. burada böyle yazmamın sebebi tamamen içimdeki çocuğu dışarı vurmam samimiyet varsa çıkıyor o çocuk sadece trol düşünüyorum. birde aşkın soktuğu tripler var melankoli severim.
cedric
cedric
10 ay
@mimarlique çevrendekiler senin ciddi ve olgun olduğunu mu söylüyor ? hmmm