umutsuzvakkka
okulu uzatmanın şimdiye kadar tek bir faydasını gördüm. bir kez daha insanların nasıl çıkarcı, bencil, iki yüzlü olduklarını anladım. kimse kimseye not vermek zorunda değil evet ama yardımlaşmak diye bir şey de var, istediğin ufak bişey ama yalvartana kadar uğraşıyolar hayır yani sen söylesen nolur ki yada söylemediğin zaman eline ne geçiyo? ben insanları anlayamıyorum hayvanlar bile birbirlerine yardım ederken insanlar neden böyle? gerçekten anlayamıyorum ve sanırım hayatım boyunca da asla anlayamıcam. yazıklar olsun demekten başka bişey gelmiyo elimden..

Yorumlar

camfincan
sanırım yanlış kişiden not istiyorsun. arkadaş olmadığınız kişilerden istemeyin bence. kendinizi karşınızdaki kişinin yerine koyun. dönem boyunca emek sarf edip okula geliyorsun elinden geldiğince yazıyorsun kafa yorup özet çıkarıyorsun. birisi gelip bu emeğinize hazır konmak istiyor. ben olsam vermem. (ben değilim halbuki, not isteyen taraftayım ((:
umutsuzvakkka
zamanında bende aynı durumdaydım ve herkese aynı şekilde yardımcı olmaya çalıştım.ayrıca benim okulum uzadı her derse gitme gibi bi şansım yok çakışan derslerim var benim istediğim sadece konu başlıkları fazla bişey değil okulum uzadığı içinde kendi arkadaşlarım mezun oldu @camfincan
anonim
adam tuttuğu notu vermek istemez anlarım da hocanın sınıfa dağıt diye verdiği slaytı bile saklayanlar
umutsuzvakkka
İşte onlara dicek tek kelime yok maalesef..