kisi
burada bakıyorum da kimisi finallerden kimisi büte kaldığı için kimisi de omü den hatta samsundan nefret ediyor. herkes birşeyden nefret eder olmuş. ben de burda sizi kıskanarak geçiyor ömrüm. ben ne mi yapıyorum ? sizin isyan ettiğiniz ünive, büte,finallere,kampüse kavuşabilmek için hergün en az 5 saat test çözüyorum. dgs ile stediğim bölüme geçme hayaliyle yaşıyorum. malum simit satmaya gidiyorum. sabahın 5 inde kalkıyor çarşamba günü alaçam cuma günü yakakent. her akşam buraya giriyor yazdıklarınızı okuyorum ve ben sizi gördükçe kıskandıkça o hayallerime kavuşabilme hırsı daha da çok oluşuyor bende. bu arada bu yazımı bana acımanız için değil elinde olduğunuz imkanların fırsatların farkına varmanız için yazıyorum. bu arada akdağ gezisine bende gitcem benim de bu hayatta eğlenmeye ihtiyacım var.

Yorumlar

kizilsakal
la oglum varya sen adamin dibisin dibi lan senin nerene acinir tam tersine senin bize aciman lazim ins sen bu azimle istedigin yere girersin argolar icin kusura bakma senin gibi samimi adama en samimi dost diliyle konustum :)
cinderellaman
ya birader senle bi ara çay mı içsek ne yapsak ?
zombi
zombi @zombi
1 yıl
ne acıması be tanıdığım baba parasıyla saçma salak işler yapan birçok insandan daha insansın adamsın adamın dibisin helal olsun be helal keşke bende senin kadar azimli olsam. allah yolunu açık etsin
kisi
kisi @kisi
1 yıl
@kizilsakal estafurullah bu içten yazın beni mutlu etti teşeklür ederim :)
kisi
kisi @kisi
1 yıl
inşallah bir gün @cinderellaman çay da içeriz sohbet de ederiz :)
kisi
kisi @kisi
1 yıl
@zombi allah hepimizin yolunu açık etsin çok teşekkür ederim
anonim
hayat bitmiş