enguzelmevsimim
evet ne olmuş yani "o ses türkiye 31 aralık 2016 yılbaşı özel" videolarını izlemeye dalmışsam? ünlülerin katılımıyla daha bir eğlenceli oluyor. hem şarkıları dinliyorum hem de notlarıma devam ediyorum. malum sınavlar geliyor. bu arada fark ettim de o nasıl uzunluktur öyle? hani şu bla bla bla yılbaşı özel yazdığım kısım. yapacak bir şey bulamayıp da sardığım yer omü dedikodu. beni her halimle kabul eden bir yer. sövsem de bir şey demiyor. tabi açık açık sövmeyeceksin kardeş. kapalıdan. gizli gizli.. sevdaların da gizli gizlisi makbul her şeyin olduğu gibi. hani marsis'in bir şarkısı var. başında tatlı mı tatlı bir nenemiz konuşuyor. tabi şivesi olmazsa olmaz. diyor ki: "eski zamanda delikanliler boyle sevdaluk ederdiler, cizli cizli..." ben çok severim o şarkıyı. şarkıyı biliyorsunuz mu? bilmiyorsanız da bir tahmin edin, yoksa ben size bir ara söylerim. :) bir de bir film vardı. böyle tek taraflı sevdanın hakkı olduğunu söylüyordu kişi. hakkı ve kimsenin o hak üzerinde iddiada bulunamayacağını... e haklı. doğru yani. tabi bencesi bu. daha doğrusu bencesi ve senaristçesi. sen uzaktan seversin, içinde yeşertirsin sevgi tohumlarını. zarar vereceksen de kendine verirsin. sevilen sevmese de olur. sen o seni sevsin diye sevmiyorsun ki onu.. öyle işte. konunun buraya nasıl geldiğini bilmiyorum. İçimde bir sıkıntı var, hayrola.. çözemiyorum. yeterince saçmaladım ve gidiyorum. beni her halimle kabul eden sevgili siteciğimize teşekkür eder, esenlikler dilerim. İleride bu yazılarımı görüp kahkaha atmıyorum, bilin istedim.

Yorumlar

ricardoveritas
tv programıyla başladın şarkı film diye devam ettin. dizi piyes tiyatro roman şiir konser opera bale diye devamını bekliyoruz.
enguzelmevsimim
@ricardoveritas dizi, roman ve belki siir koyabilirim. ama gerisinden emin degilim. bu arada şarki "bakislarindan belli" :)