anonim
canım sıkıldı ınstagramda keşfet kısmında keşfe çıkmıştım böyle güzel güzel kızlar vardı, neyse bitanesinin hesabına girdim takipçi sayısı fazla şimdi. kızın fotoğraflarınin altındaki yorumları okumaya başladım ve gülmekten bittim ya, şu bizim abaza erkek milletimiz yokmu neler yazmışlar öyle. hele yaşlı amcanın biri bir şey yazmış ki buraya yazsam vay be amcalara bak sen neymişler böyle dersiniz. okurken ohaa çüşşş vayyyy be derken kendimi buraya attım, en azından sizler buraya mantıklı bir şeyler yazıyorsnuz😆

Yorumlar

gokyuzupolyanasi
ne yazmişlar merak ettim😁
anonim
şu bizim abaza erkek milletimiz derken kendini onlardan farklıymış gibi görmen de beni baya güldürdü.
anonim
anonim_bayan hayatım boyunca abaza bir erkek olmadım, her zaman terbiyeli ve ahlaklı davranmisimdir. bugüne kadar bir kıza dahi sizin o abaza dediğiniz şekilde ne davrandım nede öyle bir düşüncede bulundum. şu kalıplaşmis düşünceni bir kenara bırak, her erkek aynıdır politikası artık sıkıcı oldu tutmuyor malesef....😉
anonim
@gokyuzupolyanasi boşver karıştirma oralari sen...✋ ✋
anonim
anonim bay lütfen önce yukarda yazdığın yazıyı sonra altta bana cevap olarak yazdığın yazıyı tekrar oku. sence de arada büyük bir uçurum yok mu? kimseyi kalıplaştırmıyorum okuduklarımı yorumluyorum.
anonim
anonim_bayan güzel bir kız gördüğümü ve sayfasına girip fotoğraflarindaki yorumları okuduğumu söyledim bunun nesi abaza lik, anlam veremedim. her güzel kızın fotoğrafina bakan abaza mi oluyor?
anonim
anonim bay yazdığın 'keşfe çıkmıştım böyle güzel güzel kızlar vardı' sözün, anlatış şeklin, söylenemeyecek şeylere tepkini dile getirişin benim lügatımda seni de öyle yaptı evet. seni tanımıyorum evet ama yukarıdaki yazılan yazı bana bunu düşündürdü ben de yazdım malum sitenin formatı bu. saçma bana göre kalkıp buraya böyle yazman, normal değil benim için, anlatabilmişimdir umarım.