wasp
bu gönderi kullanıcının isteğiyle kaldırılmıştır.

Yorumlar

tranquility
ama göz önünde buldurman gereken bi nokta var. tamam karne çok da önemli değil ama onların hayatı sınav olmuş. İlkokuldaki arkadaşını lisede, lisedeki arkadaşını ünide bile belki görmeyecek. bu geçici arkadaşlıklar için hayatı boyunca peşinden gelecek olan teog ygs gibi başbelası sınavları da gözardı etmemeli. tabi bu dediklerim o yaştaki biri için ne kadar anlamlı olur bilemem :)
alonecowboy
yalnız uyarabilirsin , kendi görünce de doğru kişilerin doğru şeyler söyleyebileyeceğini anlayacaktır.
amsterdamli
kız,sınıftaki başka bir kızdan etkileniyor ve annesi kızına,kızdan etkilendiği için değil kızının dersleri etkilendiği için kızıyor diye anladım.sonra allah ım ben ne okudum diye bi daha okudum ve gerçekten fesat olduğuma karar verdim😂sanırım kız arkadaş mağduru olmuş erken yaşta,etkilenmeden bunu çıkarıyorum yoksa o yaşta ne alaka dimi 🤔😂 yani konuya dönersek iyi yapmışsın.o yaştaki çocuğu ders ders diye kasmanın anlamı yok,şimdiden tiksinmesin okuldan :))
wasp
wasp @wasp
1 yıl
@tranquility o denli düşük notları yok allaha şükür 😊 @alonecowboy bir iki uyarı yaptım elbette ama dahası da geri teper. @amsterdamlı yazdığını okurken zorlanmadım değil 😂