enguzelmevsimim
ne habersiniz? bence beni sormayın. İki gündür pek de iyi olduğum söylenemez. hatta bugün, daha doğrusu teknik olarak dün, üç sinava girmem gerekti. bütün günümü okulda geçirdim. ve hepsine de bir iki saat önce calisip girdim. cidden kötüydüm. bu etrafima da yansimis. bir teyzeden etkilendim aslinda. İçimde tuttum. şimdi ise hönkürerek ağlamak istiyorum. kulağımda da bir arapça sarki çalıyor. onun melodisi de ağlamaya doğru itiyor. ne yapsam? bu arada gecen gece aramamak icin cabaladigim insani aradim. sonuç? bulduğum yerde bogazini sikabilirim. check-in denilen zimbirtilarini görüyorum ve hala müsait olmasini bekliyorum. bazen diyorum "acaba ben mi çok değer veriyorum hayatima aldiklarima?" sonra diyorum, "ulan madem değer vermeyeceksin, niye alıyorsun bu boktan hayatına?" sonra bir cikmaz.. evet hayatim bana göre boktan ama çok şükür bu halime de. sonuçta benimkinden de boktan olan hayatlar mevcuttur illa ki. değil mi? her zaman o anki haline şükretmesi lazimdir insanin. benim gibi dinle pek alakasi olmayan insan da diyor bunu. evet, bana dinsiz derlerdi zamaninda. :d işin şakası bir tarafa hadi aglayalim. olmaz mi? beraber aglayalim mi? ya da siz aglayin, ben yaninizda olayim. malum ben öyle aglayamiyorum herkesin yaninda. ben benim yanimda bile dökemiyorum bu lanet olasica sularını. uzun zaman önceydi o birinin omzunda ağlamak. şimdi tek basima aglamak var. çok iyi oluyor. hatta aglarken bile kendinle dalga geçmek var. yine de "güçlüyüm ben" pozlari vermek. la kalk git be kizim, kime güçlüyüm ayaklari çekiyorsun sen? yemezler. yemezlerse yemesinler. İnsan kendini kandirmissa, gerisi teferruattır. neyse. hadi eyvallah. aglayamamak da koyuyor bre zındıklar..

Yorumlar

asosyalci
göz yaşları kalbin sesidir, anlatmak istediklerinin zirvesidir. bazen bir damlası kelimelerin gücünü aşar ve sürülen hissiyatına rehberlik eder. lâkin bu hayatta en büyük servetimiz yine kendimiz ve kendimize iyi bakalım , sen de iyi bak , herkes iyi baksın işte :)
enguzelmevsimim
timsah gozyaslari da dahil mi buna @asosyalci ? :d şaka bir yana bana göre de zayifliktir..
asosyalci
timsah göz yaşları ile karşılaşmadım icin nasıllar bilmiyorum @enguzelmevsimim :d
ağlamak zayıflık dedin ama ne bileyim biraz acımasız bir yorum gibi geldi bana. dur hemen kızma :) demek istediğim, insan sevdiği ve değer verdiği kişi yada nesneler için hassas olur. bu hassasiyet ayarinda biraz oynama olunca ister istemez süzülür yağmur edasıyla göz yaşlarımiz. bu da zayıflık değil mecburiyettir :)
enguzelmevsimim
@asosyalci işte sevdiklerimiz bizim zayifligimiz. kötü mu? yok. ama başkaları gorurse ve kullanirsa evet kötü. :)