kisi
kisi
1 yıl
omü dedikodu ailesine şimdilik veda etmek istiyorum. malumunuz dgs ye çalışıyorum ve hayallerim baya bir yükseklerde o yüzden ilk yaptığım şey tüm sosyal hesaplarımı telefondan kaldırmak olmuştu. şimdi ise tek takip ettiğim bu güzel platformdan kendimi çekmek zorundayım. birşeyleri başarabilmem için çok şeyden fedakarlık etmek zorunda kaldım. şimdi ise burası maalesef. sizinle bulunmaktan dolayı çok keyif aldım yazdığınız yazılardan tutunda yaşadığınız olaylara kadar hepsini tek tek okudum akdağ gezisinde sizlerle bulunmaktan çok keyif aldım iyiki varsınız :) iyiki böylesine güzel,samimi ve sıcakkanlı bir platform var sizleri azda olsa tanımak çok keyif vericiydi :))
not: siz omü dedikodu ailesine söz veriyorum allahın izniyle seneye aranıza katılacağım ve kazandığım zaman ilk olarak bu nick ile siz değerli insanlarla paylaşacağım bu başarımı :)) @admin sakın ben yokken hesabımı silme :)) bu arada siz siz olun ne olursa olsun isyan etmeyin ve üniversitenin o güzel ortamın keyfini çıkarın çünkü birgün gelecek o güzel rüyadan uyanacaksınız keşke şunuda yapsaydım diyeceksiniz. sizden tek isteğim keyfini çıkarın herşey gönlünüzce olsun değerli arkadaşlar :)) :))

Yorumlar

mimarlique
mimarlique
1 yıl
başaracağına inanıyorum kardeşim yolun açık olsun seni bekliyor olacağız.
enguzelmevsimim
kendini çok da kaptirma derslere. kendine de zaman ayir. her sey ders calismak değildir. İnsallah hayallerine ulasirsin. kendine dikkat et. arada bir nefes al :))
poncikk
poncikk
1 yıl
demek gidiyorsun iyi git bakalım kişi @
Sessizkadin 🕵️‍♀️
eminim ki sen başarırsın 😊 çıktığın bu yolda dualarımıza senide ortak ederiz . hayırlısıyla güzel haberlerini bekliyor olucaz 😊✏📚📖
alonecowboy
alonecowboy
1 yıl
başarılar