anonim
fake bi instagram hesabı actim yabanci bi cocugun fotoğraflarıni aldim yükledim telefona sonra yavas yavas sanki yeni acilmis gerçek bi hesap gibi takip ettim milleti cogunlugu kiz tabi.fotograflarini aldigim cocuk zengindi guzel arabalarla fotograflar pahali elbiseler dikkat çekiyodu hep tabi yakisikliydi da kerata 😂 kendi hesabimdan takip edip mesaj attigim donmeyen kizlarin hepsi istisnasiz hepsi o hesaba döndü.sonra neymis efenim kizlar tipe paraya ona buna bakmiyomus 😂😂😂 tabi gurur kirici bise bu kendi kendimi ezdim ama biseyi tekrar kanitlayip emin oldum.sanirim görücü usulu evlenicem 😂he bu arada kizlarin cogu muhabbetimi sevdigini soyledi.ne kadar doğru ne kadar yalan bilemem.ayni muhabbeti gercek hesabimla yapsam oyle olur muydu bilemem.

Yorumlar

isbara
işsizlik demeye gönlüm el vermedi iyi yapmışsın kardeş gerçekten :) kızların hepsi aynı değil ama şuan o düşüncede olanlar dersini almıştır 😂
felagund
ne bekliyordun kardeş, şu an müfredattan kaldırılıyor ama bu evrimin bir getirisi. canlılar neslini devam ettirmek için güçlü, sağlıklı, göze hoş duran bir partner arar. çoğu canlıya baktığın zaman çiftleşme şansı elde etmek için erkekler kendi aralarında dövüşür kimin daha güçlü daha sağlıklı olduğunu gösterir bu. İnsanlar için de gücün bir belirtisidir para. zira kadınların çoğu zaten kendilerinden üstün olan erkeklerle birlikte olmak ister. ekonomik durumu kadınınkinden iyi olmalı erkeğin ya da eğitim durumu vs. üniversite mezunu bir kadın lise mezunuyla evlenmek istemez mesela. para her şey demek değil ama birçok şey demek.
mimarlique
varsa o kadar gururlu bir kız gelsin evlenelim.
trcann
olmazdı kardeş,kızlar yakışıklı erkekleri sempatik bulurlar😂😂