soulless
dış görünüşün önemsizliğini konuşmaya hakkın olmasının 1.kuralı dış görünüşünün iyi olması herhalde. sağda solda iç güzellik iç güzellik diye gezinip attığı her fotosu filtreli veya duck face gibi saçma sapan yüz ifadeleri ile çekilmiş olması veya scorpdaki üstün zeka(!) topluluğun dış görünüşün önemsizliği hakkında yüzünde 1 ton makyajla konuşması, saçmalığın daniskası.
bu fondotenin altında bir fikir var ama beyin yok ayarında insan kaynıyor her yer.

Yorumlar

jaddar
yakından tanıdığın bir insanın karakteri kişiliğinin önüne geçiyor. yani samimi arkadaşlarımı düşünüyorum bana hepsi yakışıklıymış gibi geliyor çünkü seviyorum onları. sevgi onları bana güzel gösteriyor. mesela kardeşin varsa ya da yakın bir akrabanın küçük çocuğu. sana dünyanın en tatlı çocuğuymuş gibi görünür. çünkü seviyorsun. çok seviyorsun. tabiki çok farklı bir sevgi olsa da anne sevgisi de öyledir. bütün annelere evlatları dünyanın en güzelidir/yakışıklısıdır. neden? çünkü sevgi var. İşte böyledir bir insanla direk sevgili olma yada ne bileyim işte duygusal bir şeyler yaşanması için bağ kurarsan hakkında başka bir fikri olmadığı için tabiki dış görünüş bunların ötesine geçer. zaten sağlıklı bir şeyler yaşanması da çok mümkün olmaz benim fikrime göre. o yüzden öncesinde tanışmak, arkadaş olmak daha sağlıklıdır. bu arada dış görünüşüm müthiş değil makyaj da yapıyorum. çünkü kendimi daha iyi hissediyorum.
jaddar
karakteri dış görünüşün önüne geçiyor olacaktı 😁
orlitorenk
demek annelerimiz bizi bu yüzden güzel/yakışıklı buluyor @kadraj 🤔😌👌🏼👏🏼
jaddar
evet orli sevgiden hepsi @orlitorenk
anonim
dış görünüş önemli evet pazarda sebze meyve seçerken bile iyisini seçip alıyorsun belki dışı güzel olmayanın tadı bazen daha güzel oluyor. İnsanlar için de geçerli bu benim bazı sorunlarm oldu "aldatıldım" depresyona girdim yedim içtim çok güzel bir vücuda sahipken şimdi fazla kilolarm var herkes güzel olduğumu söylerdi kilo aldm bu süre zarfında hiç bir erkek bence şuan kilolu oldugum icin bana yaklaşmadı. halbuki benim böyle bir sorunum yokken çevremde bir sürü insan olurdu... neymiş dış görünüş önemliymiş ben de yemin ettim ki ben nasıl olsa kilolarmı vercem beni bu halimde beğenmeyen insan ben zayıflayınca da peşimden koşmasn o zaman anca arkamdan bakar.
anonim
kesinlikleee ya kesinlikleeee herkes doğallıktan bahsedİyor ama kimse doğal değil sadce bahsediyorlar .