anonim
anonim
1 yıl
egonuz için öğrencileri ezmekten vazgeçin! önce bi' siz kimsiniz, nerden, nasıl geldiniz, ne oldunuz, ne kadar oldunuz bunun muhasebesini yapmaya cesaretiniz olsun. kimse sizin ezilmişlik kompleksiniz, egonuzu tatmin etmek için ileride mimarı zatınızın olduğu bu kahrolası sistemin içinde başına türlü sıkıntılar getireceği dersten kalmalardan ızdırap çekmek zorunda değil. sizin ortaya koyduğunuz sistemin meyveleriyiz biz! ya öğretmeninizin, ya öğrencinizin, ya sınıf arkadaşınızın, ya atadığınız bi' personelin, yahut başkanlığını yaptığınız bölümün öğretmeninin büyüttüğü fidanlarız. hani şu acımadan kurutulan o zavallı fidanlar. kusura bakmayın ama öyle de yüzsüzsünüz ki bi' de kalkar yediğiniz naneyi bırakıp kendinizi sistemin sıçtığı b.k olan öğrenciden hesap sorma salahiyetine haiz görürsünüz. sizler hoca filan değilsiniz. bir sürü bedbaht, bir sürü aymazsınız!

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
oz elestiri de yapsaydın . bizler öğrenci değiliz aylarca kıçımızın uzerine oturup ders çalışmayan embesilleriz.son gune kadar ders çalışmayıp sagda solda pinekleyenleriz.sonra hocalara sallayıp duranlarız.suçun büyüğünü yapanlarız.hasbelkader mezun olup hesabını düzgün yapmadığınız iskelenin cokmesiyle insanları olduren, hesabi yapilmamis kazanı patlatanlariz,pedegojiden anlamayıp ogrencilerinin psikolojisini bozanlariz,ulkenin bu halde olmasının musebbibi kitap yüklü esekleriz.kimse kusura bakmasın sistemde en fazla suçu olan 1. vazifesi olan dersleri bırakıp batak lol sevgili ayağına hayatını mahveden gerizekalı öğrencidir. bu güne kadar bir kez olsun gecmeyi hakettigimi dusundugum dersten kalmadım.
puccohenzaps
puccohenzaps
1 yıl
torpille geldi onlar abisi
karakutuu
karakutuu
1 yıl
okurken bende aynini dusunuyordum sonra mezun oldum ve hocalarımin ne kadar haklı olduğunu bütün hatanın aslında bende olduğunu anladım. İzlemedigim film kalmadı not tutmazdim başkalarından alirdim derste telefonla bitirmedigim oyun kalmadı derse 5 dk taksam mutlu olurdum bir haftadan daha önce sınavlara calistigimi hatırlamıyorum nerde gezme var orda ben vardım sonra da hocaya 5 puan vermedi diye demedigimi birakmazdim. halbuki her sene aynı sorular her sene aynı konu ben bi dersi 7 defa alan ogrenciyim hocalar haklı hepsinin elini öpmek lazım.
alpheratz ✨
alpheratz ✨
1 yıl
@anonimbay söylediğin her şeyde haklısın. ama kökende eğitim sistemi eksikliği de var sistemin komple yanlışlığı da var. maddi durumu olmayıp o dedigim köprüyü sapına kadar çatır çatır yapacak adam universite sınavı günü hastalanabilir. o sinav sonucuna gore olan sistemde senin dediğin öğrencilerin olması normal. kimse kendi işini yapmıyor çünkü. olayın orasına bakarsan buraya da bakman lazim. üstelik sevgiliyle alakali bir durum ortada yok sevdikleriyle beraber insan daha da başarılı mutlu olur daha iyi işine odaklanir.
anonim
anonim
1 yıl
hocaların çoğunun egoist olduğu sapına kadar doğru ama haklıysak da alacağımız yok. ve lakin beli, çalışsaydık geçerdik.