thyke
yok olmuyormuş gençler öyle musmutlu bir hayat olmuyormuş.İçimi dökeyim dedim yok buraya da dökemiyormuşum.benim hep suskun olmam gerekiyor.bazı şeyleri görmezden geliyor gibi olmak için.ağlamak en güzeli, kimse yokken sessizce bir kenarda hıçkırıklara boğulacaksın.sonra göz yaşlarını silip mutlu numarası yapacaksın.öyle karar almayla sözleşmeyle, cartla curtla olmuyor.kandırmayalım kendimizi değil mi? :)))

Yorumlar

kizilsakal
mutluluk nedr nasil birseydir yuzun gulmesimi kalbin mutlulukla dolmasimi dostum burasi mutluluk yeri degil burasi mutluluga hazirlik mekani gercegi varken neden yalaniyla avunalim insan ellerinden birine normal boncuk digerine ise inci elmas alsa ve secip yapilsa hangisini secersiniz sahteyimi gercegimi hayat ve mutluluk boyle gercegi ara yalani bosver orasi olume inanmayanlara kalsin bu arada cok uctum ama sen genede dediklerime kulak ver
thyke
thyke @thyke
1 yıl
bende hep dua ediyorum.asıl sonsuzlukta mutlu olmak için.İşte biraz imtihan olduk.üzüldük.ailevi meselemiz var.allah'a şükür hepsini çok seviyorum.ama sorun şurda çıkıyor, hepsini çok sevdiğimden ufak bir pürüz beni çok yıpratıyor.ve kendimi üzülmüyormuş gibi göstermek felan yoruyor kardeşlerim.birazda o anki duygu yoğunluğuyla yazmıştım.sağolun yanımda olduğunuz için.
@kizilsakal @ikizler
sende güçlü ol kardeşim her an aynı duygu da olmuyoruz ama olabildiğince huzurlu,mutlu olmaya çalış.mesela bugün mutlu gibi davranmaya çalıştım ve herkese de o piskolijiyi yüklemeye çalıştım.üzüleceğimiz konuları kapattım.evde sürekli şarkı felan söyledim.sonra kendime kanmış olmam lazım ki üzgün değilim.cidden iyi hissediyorum. @doktorhanim
doktorhanim
@thyke kardeşim çok güzel demişsin üzülmüyormuş gibi görünmeye çalışmak yoruyor beni diye.içimi okudun resmen.bugün bunun üzerine düşünmüştüm ben de.
içinden bir türlü çıkamadığım saçma sapan , beni deli gibi üzen bi olay var.bu olaydan etkilenmediğimi sansınlar diye ben üzülmüyormuş gibi yapıyorum ve sonucunda çok yoruluyorum.hatta tükenmek üzereyim.allah a dua ediyorum her şey yoluna girsin diye.
sen şu anda iyisen sorun yok:)
ama ben senin için de dua edicem.
thyke
thyke @thyke
1 yıl
@doktorhanim kardeşim duaların için çok sağol.bende sana dua edeceğim.ve inşallah seninde sorunun ne ise çözülür.benim sorunum çözülmedi ama üstü kapandı. herkes bir şey yokmuş gibi davranıyor fakat içleri kan ağlıyor.