anonim
ben sevmekten korkuyorum o ise kendini kendinden çok sevecek birini istiyor o böyle dediğinde evet o benim diyorum kesinlikle benim ben onu ondan çok severim değer veririm ama bir anda karşıma ilkim çıkıyor kalıyorum öyle sevmenin ne kadar acıttığını hatırlıyorum. vazgeçiyorum korkuyorum kendimi çekiyorum bu kez o adım atmaya başlıyor, sevmekten korkuyorum sevilmemekten korkuyorum acıyor içim. mutluyum dediğimde geliyor hayatımı yerle bir ediyor kalıyorum öyle yapayalnız ortada kimsesiz çaresiz korkak savunmasız. ilkim gelince ondan kaçar oluyorum ama bunu yapmamam lazım biliyorum. ona haksızlık bana haksızlık var işte ikimizde de var bir şeyler daha önce yaşadıklarım için onu yargılayamam o da bana yapmıştı diye ben ona yapamam o bunu haketmiyor. onunla olmaktan da korkuyorum biz en az 4 yıl yüz yüze bakacağız zaten az sınıfımız onu görmeme şansım yok onun bu güzel sohbetini arkadaşlığını kaybetmekte istemiyorum ama ne yapabilirim bilmiyorum ilkim çıkmasaydı karşıma o kadar emindim ki kendimden adımlarımı hesaplı mantıklı atıyordum kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyordum o çıkınca karşıma dengem bozuluyor mantık devre dışı kalıyor hesaplar alt üst oluyor ne yapmalıyım ben..

Yorumlar

Snake
Snake @weiss
1 yıl
çoğu kişi kadınlar açısından farklı diyor bilemeyeceğim ancak hiçbirşey üstesinden gelinmez değildir. hem ne olursa olsun geçmişi değiştiremezsin, geleceği bilemezsin, yapabileceğin tek şey şu ana odaklanmak ve suyunu çıkara çıkara yaşamak.
yanlışım varsa düzelt ama ilkim diyerek cinselliği kastettiğini düşünüyorum. herşey ten ile bitmiyor, kalp ile sevince birini şu dışarıdaki tipide ayakların donmuş halde onun yanında yürümek bile sana yetiyor. sadece kafanda büyütüyorsun ve bunu fark ettiğinde kaçmanada gerek kalmayacağını anlayacaksın.
belki de ilk önce yanlış insanlarla karşılaşmasaydın, doğru insanı bulduğunda değerini anlayamazdın. unutma bu hayatta sevgilin olabilecek veya olmuş çok insan var ancak sevdiğin olabilecek bir tane. eğer onu bulduğunu düşünüyorsan gerisini düşünme, ne derlerse desin bırakma onu. sahte sevgilere gül olacağına gerçek sevgiye diken ol, eğer böyle olursan karşındaki kişide doğru kişiyse zaten köstek değil destek olur.
haydi kal sağlıcakla...
alonecowboy
her yaşanmışlık bir deneyimdir onu kabul edip yola devam etmelisin evet az kişi olabilirsin ama benim düşünceme göre karşındakinin de duygularını bilmesi gerekir açılmalısın ona , kaçmamalısın , kaçmamalısın.
anonim
bu hatayı bende yaptım, allah affetsin, bir anlık heves mi desem ne desem oldu ama sonra çok pişman oldum. depresyona girdim, ilkim diyeceğim şahıs yanımda bile olmadı, sanki zafere ulaşmış gibi alakasını, ilgisini kesti.
yapacak birşey yoktu ayrıldım, uzun zaman ağladım ama sonra olanları değiştiremeyeceğimi anladım. sonradan biri çıktı karşıma, hiç hakketmeyeceğim kadar iyi diyebileceğim biri, ona gerçeği söyledim başta kızdı ama kabullendi beni bağrına bastı.
İlkim mi, emin ol umrumda değil artık, karşıma çıksa yapacağım tek şey sevdiğime dahada sıkı sarılmak olur.
mutluluk gidilen yolun üzerindedir sonunda değil, mutlu olmanın zamanı bugündür yarın değil.