anonim
anonim
10 ay
kim suçlu ? İki buçuk senelik bir ilişkim vardı .. ben mezun oldum kız arkadaşım ise son sınıfta şuan .. ben uzaktayım yaklaşık 750 km yol var aramızda .. daha önceden bu yolu 4 kere gidip geldim onun için ve bu gelip gitmeler 5 ay içinde oldu .. geçenlerde bu vatandaşa samsun'a geleceğimi söyledim .. bana ne cevap verdi dersiniz ?? ben çok yoğunum müsait değilim kime sordun da geliyorsun ? dedi .. ve dünya başıma yıkıldı .. bende o sinirle hakaret ettim küfür ettim .. terk etti gitti .. ve bahanesi bu sadece bu küfürden değil bu birikim dedi .. ailesine bile göndermiş bu mesajları .. şuan herkes beni kötü biliyor .. terk etti gitti bu kadar kolay mı ? hiç bir kız bir erkek kadar sevemez.. ben onun nelerini affettim elimden gelenin fazlasını yaptım onun için .. o ne yaptı yarı yolda bırakıp gitti .. hakkımı asla helal etmiyorum.. lütfen saçma yorumlar yapmayın mantıklı cevaplar yazın ..

Yorumlar

Sessizkadin 🕵️‍♀️
bence böyle bi dönüşü 2 buçuk senede yaptığın iyi olmuş. ben 7 yılda sürüne sürüne bitirdim . bilmiyorim hayat bu bazen olması gerekir ve olur. tabi ki can acır, göz çokça ağlar, gönül hırsını alamaz ve beyin sinirlensede hep düşünür. fakat ortada bir gerçek vardır ki geçecektir. yazık olmuştur, o kadar vakit , emek . ki ben hala 7 yıl için yazık demem , iyi kötü onunla büyüdüm ben ama demek ki yollar ayrıymış. en azından çok daha ciddi olayların ucundan dönebilirdin. umarım atlatırsın ki atlatacaksın da . hayat insanların karşısına kendileri gibi insanları çıkarsın en büyük dileğimle budur . kal sağlıcakla🖑🤗
alpheratz ✨
dünyanın en kötü kadını da olsa küfür etmeye hakkın yok burada bi anlaşalım. gerisinın cevabı bizde değil kıza sora bakalım o birikim neymiş ona göre bir şey deriz.
Dede
Dede
10 ay
dostum öncelikle senin yazdıkların üzerinden yazacak olursam. geçmiş olsun başına gelen kötü ama belki de böylesi doğru olandır bilemeyiz. evet durumun zor kaldırması güç olabilir senin açından yaşanmışlık var.
önerim istemedin tabi sadece bulunsun uygulamak sana kalmış.
toparlan ve hayatına devam et, boşluğa düşme, neden yaptı, nasıl yapar, ben şimdi ne yaparım o olmadan, başkasını sevmem, yalnız kaldım vs düşüncelerin varsa salla gitsin. sonuçta oldu ve sen elinden geleni yaptın arkana bakma.
amsterdamli
amsterdamli
10 ay
@alpheratz arkadaşım sinyal yoluyla beynimi mi okuyorsun napıyorsun,okuma iznin var mı bakayım 😂ben de orada küfüre takıldım,yorumlara bakınca da anormal olmadığım için sevindim.bir kadin olarak söz konusu karşı cins olduğunda ciddi anlamda hoşlanmıyorum küfürden.sebebi ne olursa olsun karşındakinin bir kadın olduğunu unutmamalısın,kendini kontrol etmen gerekir.eğer fedakarlığını görmeyip nankörlük yaptıysa erkenden bitirmen iyi olmuş.hazır okulun da bitmiş.değmeyecek biri için canını sıkma bence önüne bak.
ricardoveritas
küfür hak edene edilir. kadın erkek farketmez. senin yaşadığını ben de yaşadım. ama bana gelme demedi. seni aldattım dedi. sen şimdi neden niye diye soruyorsun kendi kendine. çünkü niyesi yok. çünkü nedeni yok. olsa bile neyi değişirecek? ya intikam alcaksın benim gibi ya da unutuna kadar kendine işkence edeceksin. ama emin ol ne yaparsan yap sen kendini asla iyi hissedemeyeceksin. ta ki karşına hak ettiğin biri çıkana kadar...
alpheratz ✨
demek ki aynı düşünüyoruz :d sadece erkeğin kadına değil kadının erkeğe küfür etmesini de yanlış buluyorum. üstelik son derece itici bir davranış. @amsterdamli karşı cinse olmasa da çok sinirlendiğimde sövmedim desem yalan olur tabi ki:d
anonim
anonim
10 ay
bende cok yogunum ama sevdicegime ayiracak vaktim herzaman var yeterki yanima gelsin. ama odundur kendisi. bence bahane olmus uzuldum senin adina ama baskasi olma ihtimali var yada senden sogumustur.
amsterdamli
amsterdamli
10 ay
@alpheratz genelde küfürler kadın üzerinden üretildiği için kadınlar olarak daha hassasız diye düşünüyorum.ama dediğin gibi her türlü itici.😂
kizilsakal
kizilsakal
10 ay
@amsterdamli inan su poatu okuyunca kesin cevap vermiaaindir diye baktim ve yanilmadim :)
amsterdamli
amsterdamli
10 ay
@kizilsakal karakterimi çözmüşsün demek ki😄güldürdün, sağolasın 🙈😂😂
kizilsakal
kizilsakal
10 ay
@amsterdamli nasil cozmim post resmen amsterdamli cevap versin diye yazilmis :)
anonim
anonim
10 ay
aklıma leylek ile mecnunun repliği geldi. 'denizin altında terk etti gitti beni abi ya . 'tavsiye ederim o repliği izle . youtube yazar yazmaz gelir zaten . üzülme beni de 2, 5 yıllık sevgilim terk etti . hemde 2 sene onun sınavı kazanmasını bekledim dualar ederek. sonra kazandı . ve kazandığı uni den benden ayrıldıktan 2 hafta sonra sevgili yapti . :) doğru insan değilmiş. boşver.