enguzelmevsimim
saat kaç olmuş ve ben hala uyuyacağım. niye mi uyumadım? sahi sen niye uyumadın kardeş? kendime soruyorum, yanlış anlamayın. standart hikayeler okudum aslında. kısa da olsa kahkaha atmak istedim. ama onlar üzülürken ben üzülmedim. ben sadece bazi yerlerinde içi bos kahkahalarimi atmaktan kendimi alamadim. e işin sonunda da saat geç olmuştu. sonra ise aklıma poyrazcım karayel düşünce de bir youtube gezintisi yapayim dedim. e öyle olunca da saat bu oldu. kisacasi ben bu gece uyumak istemedim. değil mi? aman neyse zaten gideceğim iki güne. cidden iki güne gidiyorum. ne ara geldi gidiş vakti? İlginç.. size günaydın. ben bir uyumayı deneyeyim. yüksek ihtimalle hemen uyurum. tabi midem izin verirse. söylemeyi unuttum. bir de o izin vermedi uyumama. midem yani. millet düşmüş 14 şubat derdine. ben düşmüşüm 101 derdine. özledim be abi. :/

Yorumlar

bimecnun
İyi uykular .sen simdi uyanmışsındır ,o zaman günaydın .ben uyuyamadım uyutmadılar hadi kalk gitcen hazırlan tamam sakin öyle iste . vay sahte kahkalar e insanın canı sıkılırsa olabiliyor :) 14 şubat neymiş ki ne önemi var sevginin günü mü olur ya bi git isine :) 101 mi dedin bende istiyom :) ha uyku iyi geliyor hem sinire hem herşeye uyursan geçer midende asitli yeme gece gece mide asidini arttırma sonra yanma hissedersin, inşallah geçer . iyi bi uyku herşeye iyi gelir ben gitmem gerek araba kalkacak ondan saat 6 da ondan isim var daha gene gelirim akşama dikkat et kendine :) bu özetti ayrıntılar sonra .
bimecnun
öğlen şuraya ne 14 şubatmı o ne ya, 101 mi hadi oynayalın güzel olur muhabbetle gibisinden bi şey karalamıştım diye hatırlıyorum :) ama hala yok ? :/
enguzelmevsimim
@bimecnun vardin mi samsuna? yoksa daha yolda misin? yoldasin dimi? 12 saat mi sürüyordu? :) dikkatli ol. İyi yolculuklar. :)
bimecnun
tam şuan kayseri otogarındayım bir yandan asker uğurlama sesi geliyor kulaklarıma :) teşekkürler sabah 7-8 gibi anca varabiliriz .
enguzelmevsimim
himmmmm daha cok o zaman @bimecnun :) iyi geciyor mu yolculuk? :)
bimecnun
yok bacaklarımın uyuşması , pek rahat uyuyamamak gibi şeyleri saymazsam güzel ama ben pek sevmiyorum otobüs yolculuklarını :( sabah geldim 7:14 gibi uyudum rahatça :) sonra okula arkadaşların yanına onlarda tamam sohbet muhabbet:) geldim yurda bundan sonra samsun modundayım :)
enguzelmevsimim
baya rahatsin yani bundan sonra @bimecnun :d hos geldin o zaman :d
bimecnun
yani öyle de diye biliriz :) hoş bulduk :)) hadi sende gel bekliyoruz :)