enguzelmevsimim
evet, bir tatilin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. yanımda merzifon'da inecek olan bir teyze ile yolculuğumuza başladık. yaklaşık 13-15 saatlik bir yolculuktan sonra varış noktam olan çarşamba otogarı'na varmış olacağım. yolumuzun üzerinde 3 tane ana mola olarak mola yapacagimiz yer ve birçok ihtiyaç molasi yerlerimiz bulunmakta. benim ise şu an başım ağrımakta. migrenim sağ olsun. geçer gider gerçi. İçtim ilacimi. la bu arada kanal d'nin bu yeni dizisi ne güzel şey ya :d "adı efsane".. müzikleri de hoşuma gidiyor. İyi ki bu kanal çekiyor. "bak biri kollarımda uyuyup, 'gitmem' diyordu gittii. biri 'can verip de ölsem, bitmez' diyordu bitti. yüreğim ses etmez inanır, sözler şerefsiz oldu". mesela bakin bu da bir sözü içinde geçen. valla beğeniyorum. uyuyacaktım normalde ama vazgectim. şu başroldeki hakan'ı bana verebilir misiniz? :d şaka şaka :d. ama iyi oynuyor, iyi lafları var. yalnız şu lanet kızı boğarım. fiko'nun sevgilisi olan hani. lanet kız ! görüşürüz minna.

Yorumlar

bimecnun
tatilinizin bitmiş olduğunu öğrenip içten içe uzulmekteyiz lakin elimizden bi çare gelmez napalım hayat iste :) teyzeye saygılar . uzun yolculugunuzun hızlı ve sağlıklı geçmesini temenni ederiz migreniniz için acil dileklerimizi göndeririz.
enguzelmevsimim
@bimecnun ben bittigi icin memnunum :d teşekkür ederiz..
@ikizler valla ben senin gibi kalamiyorum evde. yani duramiyorum. özledim yahu.. teşekkürler. sandıklı'yı geçtim ama daha da kar göremiyorum. :d ama sanirim samsun'da varmis. bilemedim..