enguzelmevsimim
merhabalar.. saat kaç olmuş öyle? bakayım. hımm.. 05:05. çok ilginç. genelde tutturamam ama neyse. bugün sevgililer günü ama beni ilgilendirmiyor. sevmem ben böyle günleri. pek de umursamam. yengemin doğum gününü kutlamam lazım sadece bugün. :d minna... sonunu bildiğim bir hikayeyi okudum. 3-4 gündür de bitirmeye uğraşıyorum. kısmet bu geceye imiş. her ne kadar sonunu bilsem de hıçkırarak ağlamama engel olamadım. niye ağladığımı bile bilmiyorum ama dünden kalan göz makyajım gözlerimi yakmasaydı, iyiydi.. :d her şey bir yana insan bazen ağlayışlarına engel olamıyor. yani ben ağlamanın hiçbir şeye çare olmadığına inanan bir insanım. bu yüzden de ağlamam. ama bazen farkında bile olmuyorum işte bu geceki gibi. ağlıyorum ağlıyorum, dişlerimi birbirine bastırıyorum kırarcasına, yumruğumu sıkıyorum bir yere vurmaktan kaçınarak. belki de onca zamanın dolmuşluğu ile yapıyorum bunu. şimdi ise uyumak istiyorum. çünkü çok uykum var. bir de kar mı yağıyor yoksa yukarıdan strafor(google amca da böyle yazdı lan :/ ) mu parçalayıp aşağıya bırakıyorlar? bir ara artmıştı ama şimdi yine azalmış. neyse efendim. hikayenin sözde final bölümünü bir şarkı ile okumamız istenmişti. o şarkı da özgür akkuş-ölünce sevemezsem seni. ağlamayı getiren belki de şarkının da etkisidir.

Yorumlar

bimecnun
(yengemin doğum gününü kutlamam lazım sadece bugün.)bizde nice mutlu seneler dileyerek şunları soylemek isteriz ki hani ağlamak yok tu ? ağlamak belki rahatlatır ama (ağlıyorum ağlıyorum, dişlerimi birbirine bastırıyorum kırarcasına, yumruğumu sıkıyorum bir yere vurmaktan kaçınarak. belki de onca zamanın dolmuşluğu ile yapıyorum bunu. ) bunlar sinirin belirtileri birine kızmanın ve sinirini alamamanın belirtileri . umarım ki ağlaman işe yaramıştır ve rahatlamış sın dır çünkü ağlamak isteyip de ağlayamayan içindeki derteri atamayan insanlar var . bu arada iyi uykular ve de günaydın :) unutmadan sevgiler günü nu bende sevmem neden çünkü sevginin belli etmek için illa vi güne ihtiyaç var ne yani diğer günler ne oluyor hem seven insan beklemez her gün belli etmek ister sevdiğini . ya o değil de git azcık komedi filmi izle nasıl hikayeler onlar ya :)
enguzelmevsimim
valla @bimecnun aslinda komikti hikaye. ama sonlara dogru bir drama bagladi :d aglamak hala yok. ama diyorum ya bazi zamanlar elde olmuyor o. normalde de sinirki bi insan oldugum için olabilir sinir belirtisi. günaydın sana da yengem icin teşekkürler:)
bimecnun
anlıyorum ama lütfen olur olmadık şeyler için kendini üzüp sinir olma . yoksa ağlaman rahatlatır bazı zamanlarda . seni mutlu eden şeyler nelerdir ? sen mutlu olman için ne gerekli? :)
enguzelmevsimim
cok kolay mutlu olan bir insanim aslinda ben. eglenceli zaman gecirince olurum, ne bileyim yanimda sevdigim biri mutluysa olurum. bilmiyorum ya. öyle neler mutlu eder bilmiyorum :d @bimecnun
bimecnun
e iyi o zaman haberin olsun ben mutluyum şu an :) ya bilmiyorum diyerek gerçekten yardımcı yardımcı oldun anladım ben cidden ;))
enguzelmevsimim
gelişine mutlu oluyorum yahu ben :d tamam mutluysan, mutluyuz reis :d @bimecnun