thyke
thyke
11 ay
bugün yaşadığımı hissettim.kitap fuarına gittim.beş tane kitap aldım. @ikizler sende sağol.kendi içeriğinde iş bankası ve can yayınlarını tavsiye etmiştin.birde ben bu beş kitaba 75 lira verdim.sen o kadar kitaba kaç lira verdin, düşünmedim değil.tabi kitaba verilen para hiçbir zaman boşa gitmez, bu da ayrı konu.neyse sonra biraz önce arkadaşlarla bisiklet sürdük.bugün keyfimi baya yerine getirdi.bisiklet sürmeyi çok seviyorum.kaç durak uzaklaşıyorum hiç fark edemiyorum.ama yoruldum mu?aslında evet ama böyle aktivitelerde bulunmayınca ruhum yorgun düşüyor.en azından fiziki yorgunluk dinlenince geçiyor.ama şuan başımın ağrısı geçer mi bilemiyorum.şuan kafamın üstünden tır geçmiş gibi.yani bir günümde de bir pürüz çıkmasın.yok yok başımın ağrısına rağmen güzeldi.bir şey demiyorum.

Yorumlar

ikizler
ikizler
11 ay
ben 290 lira verdim. ama dediğin gibi acınmaz. keşke daha fazla param olsaydı da daha fazla alabilseydim. keyifli gezmeler o zaman. durakları saymak zevk veriyor bana. vayy denizevlerine geldim. yuh daha türkiştemiyim diye gazlıyorum kendimi. bak bisiklet sürecek arkadaşlara da sahipsin. ruh dinlendi mi fiziki olarak yorgunluktan ölecek olsam da sırıtırım o hazdan. geçmiş olsun. mutlulukdan başın mı döndü yoksa :)
thyke
thyke
11 ay
mutluluktan olabilir. :) uzun zamandır böyle mutlu ve enerjik hissetmemiştim.tam deprosyana giriyordum ( diğer paylaşımlarımda fark edilmiştir.)böyle bir gün geçirince tekrar bir umut oluştu.İnşallah umutlarımı yitirmem.baş ağrısına gelecek olursam da, tam uyuyum geçer dedim.o sırada diğer odadan kızlar "çay içelim, gel." dediler.çay, sohbet derken başımın ağrısı kalmamış.demek 290 lira ha.valla ben 800 felan çıkmıştır, diye tahmin ediyordum.bisiklette ise bende gaz veriyorum ama benim anlamadığım kısım bir saatin on dakika gibi geçmesi.sana da kitapların ve bisikletinle iyi günler diliyorum :) @ikizler