enguzelmevsimim
" huzur içinde uyu, güzel mutant." yazısını görmem ile yazımı yazmam gerektiğine karar vermiş bulunmaktayım. x-men serisini tamamen izleme fırsatım olmadı fakat 6 tanesi bilgisayarımda mevcut. İzleyeceğim bir ara. "apocalypse" kısmını sinemada izlemiştim. ondan bağımsız olarak, tek başına bir karakteri baz alan "the wolverine" isimli filmi de indireceğim. onun dışında şu an sinemalarda olan ve @admin 'imizin veyahut da @chiko 'nun yazımın başındaki yazıyı yazmalarına sebep olan "logan" isimli filmi de izlemedim. ama sinemadan gitmeden x-men serisini ve "the wolverine" filmini hatim edip, sinemada izleyeceğim o filmi. yani planlarım bu yönde. bir aksilik de çıkmaz umarım. :d hadi kendime verdiğim bu gazla bu gece x-men'e başlayayım ben.. seviyorum bu tarz filmleri ama marvel aleminden daha karmaşık dc alemi sanki. yani önce toplu koyup daha sonra bölüyor gibi ve bu biraz kafa karıştırıyor. hele bir de şimdi karakterlerin oyuncuları yaşlandı. dolayısıyla da karakterleri ya öldürüyorlar ya da başka birilerine oynattırıyorlar. ben de bu durumu sevmiyorum. yıl olmuş 2017, ne ışınlanma ne de abıhayat bulundu. İsviçreli bilim adamları ne yapıyor ya? :/ of bu akşam da kyk wi-fi'sine sövüp, işimize bakıyoruz. bugün gayet güzel bir gün geçirdim aslında. dünkü geçirdiğimin üstüne kat ve kat iyiydi. teşekkürler güzel insan. :) daha iyilerini de geçirebiliriz. günümüzün nasıl olacağını yine biz belirleriz :) neyse yoğurttur, odur budur ile kafam dağıldı. ben burada keseyim. başka bir şey yazacaktım ama konu yine başka oldu. günaydın !

Yorumlar

boxmen12
boxmen12
10 ay
onu bunu bırakta karayipkorsanları gelecek, nisanda game of thrones başlayacak bunları beklemek beni öldürüyor acaba jon snow ve khalesi ? acaba ?
Дан БилзЭрхан
logan bittiğinde tüm salon hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. başka birşey söylememe gerek yok sanırım
enguzelmevsimim
@boxmen12 karayip korsanları'nı dört gözle bekliyorum. tabi ki gideceğim. belki tek, belki de yanımda biriyle :d ama got izlemedim :/ khalesi mutluluğu hak ediyor. bence ikisi olsun :d :d
@chiko ilk filmi izledim. x-men serisini ve the wolverine'ı izlemeden logan'a gitsem ne olur? yani anlama sorunu yaşar mıyım?