Leyl
Leyl
10 ay
(yasaklar çiğnenmek içindir)
12 yaşlarındaydım benle yaşıt 3 kuzenim var birde bizden 4 buyuk kuzen.biz ne yapsak bu buyuk olanlar bozmaktan hep zefk aliyodu çadır yapiyoduk , kaydırak yapiyoduk , çamurdan ev pasta... ne yapsak bozuyodular.
bigün yine ben bir de diğer kuzenim, evin önünde çamurdan bişeyler yapiyoruz. sonra oynarken bu " tırnak içindeki çumle geldi aklıma. biz köyde yaşıyoruz hayvancilik falan yaparız o nedenle çoğu yerde tezek vardır. neyse bizim oynadığimız yerde inek sıcaği sicağına pislemiş yani bi 20cm yariçapta. bizde kuzenimle onun üstüne toprak serptik kapladık yuvarlak benzetmesi ayıptır pasta şekline soktuk.üstunude boyle çicekle falan süsledik.sonra yanınada " bozmayın" yazdık.
kuzenle hemen yan tarafta kulube gibi biyere saklandık. İl kurbani bekliyoz. kuzenimin büyüğü yani bu bizim 4 luden biri geldi biz izliyoz tabi. geldi yanından geçiyodu baktı sonra yanındaki yaziyi farketti. açıldı ayagıyla üstüne basti tabi bunun ayak b..k olunca biz kikirdamaya başladık farketti ama ayaklar malum biz tüydük.
sonra 4, 5 gün sonra biz butun kuzenler futbol oynuyoruz top harmandan aşaği patika bi yol var ordan yuvarlandi biyerde durdu, beni yolladilar al diye topu tam alcam yariya kadar b.. k battim meğersem topun olduğu yer ahırları toplu boşaldiği yer biz basma deriz tabi biraz durunca üstünde otlar bitmiş yani 😅😅😅k.. k yla şaka olmaz mış.😄😄😁😀😆

Yorumlar