enguzelmevsimim
merhaba. az bir yazı yazıp, uyuyacağım. yarın bir dersim var ve o da saat 11.00 civarlarında ama ben gitmek istemiyorum. birkaç gündür de kafamın ne halde olduğunu bildiğimden içim huzurlu bir şekilde indim güvenlikçi ablanın yanına. severim kendisini. gece nöbetlerinde genelde bir ya da bir buçuk saat yanında olurum onun. konuşurum, konuşur. tabi daha çok beni konusturuyor. ben sorarim ona kafamda dönenleri. o da sağ olsun yardımcı olmaya çalışır. ben hep böyleydim. kendi arkadaşlarım yerine hep ders hocasıyla ya da okuldaki hizmetlilerle veyahut da kantindeki görevliyle konuşurdum. onlarla paylaşırdım sıkıntımı da sevincimi de. yine öyle. buraya gelince de değişmedi bu durum. bu sefer de yurttaki görevlilerle paylaşıyorum. niye böyle olduğumu bilmiyorum. sinirlerimi kontrol edemediğimden dem vurdum ablaya bu gece. o kontrol edebiliyormuş ama bana psikiyatriste gitmemi önerdi. ablaya alkol aldığımı ama alışık olmayan, hiç içmemiş, bir bünyeye gerekenden fazlasını vermeme rağmen sadece başımın döndüğünü ve aklımın hala yerinde olup her şeyi hafızaya aldığını ve kullandığım anti depresanın dahi gereken etkiyi göstermediğini anlattım. sinirlerimin dayanıklı olduğunu söyledi fakat aksi gibi bu sinirler olur olmaz bir şeyde delleniyor. e haliyle bunu da duyup bir doktor yapmamı önerdi ama ben de gitmem be abi ona. yemiyor yani. yese gideceğim:d. neyse efendim. ablayla yine güzel bir sohbet ettik ve ben biraz daha rahatladım. şimdi sıra güzel bir uyku çekmekte. hadi size günaydın !

Yorumlar

girgirina
uzunca yazmıssin ama okudum.hoşuma giden sey şu oldu.huzun sevincini paylaşman.bana gore huzun ve sevincini paylasan insanlar ici disi bir olan insanlardir.bunu iltifat diye algilama zaten tanimadigin bi insanada iltifat yapilmaz.demek istedigim samimi geldin bana.keske herkes senin gibi huzun ve sevinclerini paylaşsa birileri ile bu arkads olur dost olur sevgili olurr adina nedersen de iste..tesekkurler
ozelegitimozeldir
dertlesebiliriz her zaman güvenlikçi silahlidir felan sinir etme onu 😂
enguzelmevsimim
@girgirima okuduğun için teşekkürler. hüznümü herkesle paylasamam ama hani belli kisiler vardir. sana güven verirler. onlarla oturup konusursun. ben aslinda icinde tutan bir insanim sinirini, hüznünü ama bazen konusmak iyi gelir. iltifat olarak aldim diyelim. ne olacak :d bana göre herkes birbirine iltifat edebilir. bunun taniyip tanimamakla ilgisi yoktur. :)
@ozelegitimozeldir silahi olsun, ne olmus? dertlesmek kisilerin birbirine sundugu ayricaliktir efendim :)
ozelegitimozeldir
bu ayrıcalığı sunabilirim oturup çay içmek konuşmak iyi gelir
enguzelmevsimim
@ozelegitimozeldir teşekkürler ama ben bu ayricaligi sana vermek istemiyorum
girgirina
ben teşekkur ederim:)tabiki iltifat olarakta alabilirsin:)bencede haklısın özür dilerim.birine iltifat etmek icin illa tanimak gerekmez.bana yazdıgın cevabi okuyunca cik ama cok hakli oldugunu anladim tekrar özur dilerim.
enguzelmevsimim
@girgirina özür dileyecek bir sey yok. herkesin kendi dusuncesi sonucta:)
girgirina
:)yinede teşeķķurler:)