enguzelmevsimim
ulan saat kaç olmus ben hala uyuyacağım. şimdi uyusam sabah saat 10:30'daki derse yetişebilir miyim sizce? evet ben de öyle düşünmüştüm. pek yetisebilme ihtimalim yok. ya dün neredeyse bütün gün üzerimde bir depresyon hali vardı. aslinda scheri'den ciktiktan sonra oldu bu. izledigimiz film yüzünden mi acaba? filmde adamda bipolar bozukluk vardi ve kendi bogazini keserek intihar etmisti. hemi de meyve bicagi ile kesti. valla izlemeye degerdi hee. kan revan ortalik. neyse. şimdi kalkıp birine mesaj atsam, söver bana. net söver. yatali 3 buçuk saat olmus, yazıktır ya. bir de mesaj sesine bile uyanma huyunu biliyorum. ben uyuyayim da biri beni uyandirsa iyi olacak :/ neyse iyi aksamlar!

Yorumlar

boxmen12
sabah namazına kaldırdım az imana gel derdin ama sen bilirsin.
enguzelmevsimim
@ikizler o saatlerde yeni uyumuştum ben sanirim :d 09:48de alarma uyanip, kapatip uyudum. 10:59da teyzem aradi, giyeceklerimi hazirladim ve telefonu kapatinca geri uyudum. aha simdi uyandim. ders mi? gitmeme karari verdim. bugun yurtta islerimo halledecegim. ben derslere bir takamadim:( gecmis olsun sana da. o kadar erken uyanip da gec kalmak koymustur.. muhabbet tatliysa ders kimin umrunda olur ki? :) o dersi de kacirdin mi? :/ günaydın:)
enguzelmevsimim
@boxmen12 o böyle iyi. kendim kılmıyorum ona mi diyeyim
enguzelmevsimim
@ikizler bir örnek öğrenci de ben olmadigimdan bir sey diyemem. gecen dönem cakma imza yuzunden yakalaniyprdum tam. malum bazen bir derste bes imza atmislugim oluyordu :d allah allah adam iyi anlatamiyor mu? yani ogrenciler sikiliyorsa azicik da kendinde arasin sorunu
enguzelmevsimim
@ikizler atraksiyon lazim cunku arada :) var öyle sikinti hocalar. gecer tabi. ama ayranim yok :/