enguzelmevsimim
durdum bekliyorum. neyi mi? otobüs, tren, minibüs vs. kısacası beni şuradan alacak herhangi bir taşıma aracı. çok saçma bir giriş oldu. filmin inmesini bekliyorum fakat yorgunum. hem de baya baya yorgunum. bir voleybol daha oynadık bugün ve tabi ki kolumu incittim. sabaha ne halde uyanırım bilemiyorum. oturup kitap okuyasım var fakat şu an okuduğum kitabı kaldırabilecek bir kafada değilim. nasıl desem şu an düşüp bayılacakmışım gibi hissediyorum. nefes alacak gücü zor buluyorum kendimde. sanki ben yokum şu an. niye böyle oldum bilmiyorum. bir de içim yanıyor. yangın var. yanıyorum :d. mide yanmasının yanında başka bir yanma bu. bütün organlarımın sanki 40 derece ateşi var da havale geçiriyorlar. ve onlara iyi gelecek bir şey yok şu an için elimde. bir yandan da oyuna bakıyorum. bir yandan da durmuş ... neyse. ben gideyim inen filmimi izleyeyim. sırf müzikleri için baştan indirdim. umarım bir yerlerinde uyuyakalmam..

Yorumlar

girgirina
gecmiş olsun:)fakat veybol oynamayı cok seviyorum hatta arkadaslarim hali sahada mac oynamak varken voleybol oynamakta ne imiş derler fakat ben illa voleybol.gerci coktandirda oynamadim.
enguzelmevsimim
@girgirina ben sevmezdim pek. lise üç ve dörtte bol bol oynardım. o da iki alt sınıfımdaki çocuk yüzünden. voleybol pek de ilgi alanım değil ama burada o oldu. futbol o kadar da zevkli değil bence ama zevk alanlar var :d
girgirina
enguzelmevsimim:)siz yinede arada sırada oynayın:))
girgirina
guzel bir sey:)