enguzelmevsimim
akşam trafiğini sevmiyorum. yürümek de zorlaşıyor bu trafikte. özlemimi giderdim. iki üç gündür paso uyuyan bir insana dönsem de bugun kendimi o yataktan kaldirabildim. bu hafta okula bir gün gittim, o da dün ve sadece 30 dakika kadar derste durdum. sonrasi malum şeyler. kendime mola verdim anlaşılan. bilemiyorum. şimdi ise yine bana yollar. havalar yine yağmura teslim ve ben yine ara sokaklardayim. senelerdir tek basima yürümekten vazgecemedim. tabi bu yürüyüşler aksam vakitleri oluyor genelde. memlekette de ortaokul, lise zamani arka sokaklardan giderdim gidecegim yere akşam dershane çıkışı. hala öyleyim. devir değişti, "insan" adı verilen varliklar insanliktan çıktı ama ben hala ayniyim bu yönümle. "deli cesareti" denilen şeyden var bende sanirim. buna başka bir aciklama bulamadim. gören de dövüş sanatlarinda ustayim sanacak. değilim. yanimda biber gazi dahi tasimiyorum. ama aklimda bir çakı almak var. ah yine aklima keman çalmayı ne kadar istediğim geldi. şu ıssız sokaklarda aklima gelen şeye bakın. ve yazimin devaminda bir sürü şey vardi fakat sevmediğim bir akrabam aradi. onun şeyini düşünmekten yazdiklarimi kopyalayamadim. sadece daha önce kopyaladigim sey kaldi. şimdi ise yurttayim ve o telefonu açmamış olmayı diliyorum. ben kabul etmedigim taraftan akrabalar ve yüz verdikçe astardan da fazlasini isterler. sanırlar ki ben onlari kabul edip, affetmişim. öyle bir sey ben ölsem de mümkün değil işte. neyse. bu mevzu baya baya uzun. günaydın !

Yorumlar

alonecowboy
alonecowboy
10 ay
ya ben bile gece yürürken tedirgin oluyorum ama helal olsun olması gereken o ve gelgelelim akrabalara onlar dost mu düşman mı belli değil ama yapılanın unutacaksın onlar hep haklı oluyorlar ve bazen karşına birkaçı birleşip gelince daha da haklı olduklarını sanıyorlar ama sadece kendilerini kandırıyorlar şuanlık onları kendi dolabımda askıya aldım ama gün gelecek askıdan indireceğim 😉😉😉😉
ikizler
ikizler
10 ay
bazı alışkanlıklarımızı şartlar ne olursa olsun değiştirmiyoruz. aslında iyi yapıyoruz. arka sokaklarda yürümek gibi, bisikletle ara sokaklarda rastgele dolaşmak gibi. kendimize ait bir şeyler kalıyor yani. benim bir çakım var. siyah bir çakı. İsmi esved. lise 4de tanıştık kendisiyle. o günden beri yanımda. keman güzeldir. yanına bir de klarnet oldu mu tadından yenmez. ben sıla dinlemeye devam edeyim en iyisi. tünaydın :)
enguzelmevsimim
@alonecowboy bu akrabalar öyle akrabalar değil. uzun mesele. benim aile iliskilerim karisiktir. bir ara burada baya baya ic dökeceğim o konuda ama simdi degil. o yüzden isteseler de hakli cikamayacaklarini bilirler. telefonlarına bile bakmiyorum normalde. biyolojik olarak zorunlu bir akrabalik bu. yoksa tanimam etmem. yürümeye gelince bozamadim be o aliskanligimi ben :/ bazi aksamlsr korktum ama yine de bozamadim :d
@ikizler ben de tanisacagim ama hala gidip alamadim. en kisa zamanda almam gerektigini hissediyorum. aliskanliklar birakilmaz çünkü. bisikletle bile ara sokaklarda gezerdim ben :)