karakutuu
beyler araba alım satım işi ile uğraşan vardır illaki içinizde uzun yola giden az yakacak transit tarzı biseyler arıyorum 40 bin verebilirim maksimum babam felçli yolda rahat etmesini istiyorum memlekete gidip gelirken

Yorumlar

boxmen12
40 bine baya iyi ve rahat araba alırsın kardeşim allah şifa versin umarım bulursun.
karakutuu
@boxmen12 tabiki var araba da marka felan kararsız kaldım geri satarken zarar da etmeyim diyorum piyasası olsun pekte anlamıyorum açıkçası
greeneyedd
caravella da guzel secim olabilir. gecmis olsun
pofuduk
ford connect
boxmen12
@karakutu alman ve japon markası aldıe
boxmen12
@karakutu alman ve japon arabası aldığın sürece sırtın yere gelmez açıkçası benim babamda 2006 opel astra var 25 bine aldı şuan değeri 30 bin kar etti yani öyle arabalar bunlar.
vackheriff
o kategoride alabileceğin en kıyak araba ww caddy. daha büyükte ise carevelle yada transporter. konfor fiyat yakit üçlüsünde iyi bi tercih.
greeneyedd
kardes araba kar ettirmedi size dolar kar ettirdi 😂😂😂 @boxmen12
karakutuu
@boxmen12 @greeneyedd @pofuduk @vackheriff carevelle bakıyorum teşekkürler hepinize öpüldünüz
karakutuu
beyler baktim geldim motoru ölmüş carevelle 39 bin daha assasina da göremedim 2.5 leri 45 binde dolaşıyor benim 40 bin üstüne çıkmam imkansız 40 bin vereceğim geriye bir donum kalacak ;)
vackheriff
@karakutu2 2014 2015 bakmak yerine 2010 2008 arasına baksan 40 liraya güzel bi caravelle bulabilirsin. illa ben mi bakayim yani 😄
karakutuu
@vackheriff baktım ama göremedim ağa galiba 20 bine hundai starex alacagim
vackheriff
@karakutu2 aman kardeşim sakın starexe bulaşma. hayatinda alabileceğin en lanet arabadır. mitsubishi al kafan rahat etsin.
karakutuu
@vackheriff ciddi misin ağa mitsubishi ne hangi model ağa
vackheriff
l300 ler var 500.000 km ye kadar motoru sorunsuz çalışan taş gibi arabadır. görünüş olarak çok bişey veremez ama içi düzgün yapıldıysa gayet iyi oluyo.