anonim
bu benim ilk itirafım yeni kesfettim burayi🙋 simdi direk konuya daliyorum bizim sinifta 2 cocuk var ikisiyle de surekli olarak goz goze geliyoruz yanyana degillerken de. sevgilileri var mi yok mu bilmiyorum bilmeye gerek de duymuyorum. ama neden surekli bana baktiklarini da anlayabilmis degilim. sizce neden olabilir?

Yorumlar

Rıza Kaan Tangöze
yüzünde birşey vardır belki
turevinial
keşke keşfetmeseydin burayı böyle saçma salak itiraf benzeri şeylerle tostun içindeki sünmüş kaşar gibi cıvıtıyorsunuz mekanı. 2yıllıksındır allah bilir bi de
boxmen12
İlk itiraf ?
toretto
o 2 arkadaşa sormayı denesene
anonim
abi güzelsindir bakarlar, birinin dikkatini çekmişsindir bakarlar, sen bakmışsındır bakarlar, hatta bazen öyle bir hal alıyor ki bir kıza bakıyorsun, güzel hoş bir kız, hemen anlam çıkarmaya çalışıyor. daha sonra her gördüğü yerde bu sefer kız sana bakıyor. e öyle olunca da dikkat çekiyor sende bakıyorsun. kısır döngüye giriyor. yani her güzel bulduğumuza iki baktık diye gidip tanışmamız mı lazım? gerçekten seven bir şekilde gelir ve ko-nu-şur! fazla kasmayın. eğer sen buralara yazacak kadar ilgileniyorsan veya rahatsız olduysan söyle ya da bir arkadaşına söylet. olsun bitsin.