anonim
platoniklik benim kaderimde var onu anladım. hayatımda İkinci kez bu kadar aşka yaklaşıp o kızın sevgilisinin olması ve bunu bilmeme rağmen kendimi tutamayıp her ders durmadan gözümün o kıza kayması her geçen saniye o kıza daha çok hayranlık duymam sevgimin artması. bu yanlış birşey biliyorum ama kendimi tutamıyorum çünkü seviyorum. gerçekten seviyorum. her gece aralıksız saatlerce benim olması için dua edecek kadar seviyorum. 1 saniyeliğine olsa bile aklımdan çıkartamayacak kadar seviyorum. olmayacak biliyorum ama yinede seviyorum. daha öncede başka kızlara çıkma teklifi ettim. ama hiçbiri senin gibi olmadı. sende farklı birşey var. anlatamadığım birşey. sözcüklere sığamayacak birşey. şiirlerin şarkıların kifayetsiz kalacağı birşey. benim olmasanda umarım çok mutlu olursun. çok yorgun olsamda 2.öğretimlerin dersine heyecanla girmemi sağlayan kız kalbimde her zaman olacaksın. seninle çok konuşmak istesemde yapamıyorum. üzgünüm ama boyun fıtığı olsamda arkamı dönüp yine o güzel gözlerine bakmaya devam edeceğim. sen bakmasanda, baktığın zaman gözümü kaçırsamda çünkü buna engel olamıyorum. aşk bazen gerçekten 3 harfli.

Yorumlar

ceyrekmuhendis
yani kızın ismi 3 harfli ???
anonim
bunu bir de onun sevgilisi açısından düşün ve bence kendine biraz bile saygın varsa rahatsız etmemelisin.
bydiem
kardeşim kendini o çocuğun yerine koyup bi düşün inan bi daha yapmak istemezsin bunu ya da düşün sen bakmaya devam ettin kız günün birinde senin için o çocuğu bıraktı o kıza nasıl guveneceksin senin için birini bırakan ya bi gün gelirde başka biri için seni bırakırsa her şeyi geçtim o çocuğa bi insan olarak bunu yapma
anonim
haklısınız şu an okuyunca açıkcası çok utandım kendimden doğru değil dediğiniz gibi. duygularım farklı şeyler söylesede elimden geldiğince daha bakmayacağım. :( ne kızın suçu var ne de çocuğun olanlar sadece benim şansızlığım.
anonim
ama yine kendime söz versemde bazen dayanamayacağım galiba bunu biliyorum. kafam çok karışık. mantığım bakma, yapma desede duygularım acı çekecek hep bir umut arayacak.