odinson
odinson
9 ay
geçenlerde burada yazılan bir yazı elime ulaştı, muahatabı benmişim. hangi yazı olduğunu fark edenler çaktırmasın, benim gibi ölü takliti yapsın. ama o günden sonra burada geçirdiğim günleri hatırladım. neyse yeni bir giriş yapayım yazıma. öncelikle herkese merhaba. ben atanamayan öğretmen odin🙋evet, atanamadım. sürpriz olduğunu söyleyemem çünkü gerçekten hazırlanmamıştım. alan sınavına yüklenmem ve iyi de puan çıkartmam kurtarmadı. atanabilmem için %3'lük dilime girmem gerekiyor-muş. bence başka şeyler de gerekiyor da neyse... @admin başkanın haberi vardır, yoğun bir tempoda ders çalışıyorum, azaltılmış şekliyle günde 9 saat kadar. bunun içinde yds, gky, eğitim bilimleri var. ales'e başvurmayı da düşünüyorum ama sadece düşünüyorum. lisans diplomam bile işlevsel değil mevcut krizden dolayı, bir de yüksek lisans yaparak zaman ve para harcayamam sanki. bu sene mezun olacak arkadaşlar varsa buradan onlara da kabul ederlerse naçizane tavsiyem olacak. ne olursa olsun moralinizi bozmayın, işsiz kalabilirsiniz ya da asgari ücretin altında çalışmaya zorlanabilirsiniz. bu sizi çıkmaza sokabilir, şimdiden bunu düşünün, kendinizi hazırlayın ve kararınızı ona göre verin. İyi bir öğrencilik kariyeri geçirdim, iyi bir ortalama ile mezun oldum ama dışarıda bana iş yok. çünkü "2 yıl deneyim" aranıyor. deneyim olabilmesi için de bir yerde çalışamıyorsunuz branşınızda. yani paradoksun içinde oluyorsunuz. İşe girmek için deneyim, deneyim içinse işe girmek gerekiyor. ben asgari ücretle branşım dışında bir yerlerde sistemin kölesi olmayı reddettim ve evimde oturup dinlenmeyi tercih ettim. kep töreninden sonra diplomamı alıp eve döndüğümdeki hissettiğim kaybolmuşluk hissi halen içimde. ve siz beni unutmayan dostlar, ara ara menşın atıp hatırlayarak onurlandırdınız. sizlere minnettarım. siteden bir kaç kişiyle görüşmeyi sürdürdüm. hatta bir tanesiyle geçen ay antalya'da buluşup hasret giderdik. nickini vermeyeyim sağır sultan duymuştur antalya'ya geldiğini, ifşa olmasın. @fikrimuhim ilk menşın senden gelmiş, ben de seni özledim ve 20 liralık format attırmadığını hatırladım :) @alpharatz kim olduğunu sonradan fark ettim, yeni nickin eskisinden daha güzel. bir kaç tane de anonim ablamız hatırlamış. onlara da sevgiler ama özel sevgilerimi @mavis 'e gönderiyorum. ben hayatımda hiç bir tribe "ohaa lan" dememiştim, hatta annrm bile noluyor evladım diye sordu. bir de ara ara telefonuma buradan edindiğim insanlardan mesajlar geldi. (en azından öyle umuyorum) kim oldukları hakkında en ufak bir fikrim yok çünkü ios'tan android'e rehberimi aktaramadım ve haliyle de geri dönmedim mesaj atanlara. çok uzun bir yazı olduğunun farkındayım @gayriresmidoc da aklıma geldi bak ne iyi adamdın sen. yazım artık bitmeli, brn bile sıkıldım yazarken, okuyacaklara şimdiden üzüldüm. seviliyorsunuz dedikodu ailesi 😊(aklıma gelmeyenler kırılmasın, inanın kafam son 4-5 aydır hiç iyi değil, affedin) bir de oyun oynayan varsa molalarda kapışabiliriz yeni oyunum var ahahaha öhöm neyse.

Yorumlar

alpheratz ✨
hoşgeldin 👋🏻 eski yazılar gitmiş hep. sevindim geldiğine. yaz dönemi bi yenilenme aşamasına girdim senden önce gittim siteden ve her yerden, nickimi de değiştirdim. biraz farklı biri olarak geldim. benden @mavis 'ede selam. buralarda görmek istiyorum ikinizi de tekrardan hoşgeldin.
odinson
odinson
9 ay
@alpheratz değişiklik iyidir, zaman zaman da elzemdir. İnsan istese de aynı kalamıyor, kendisine bile tahammülü kalmıyor belirli bi süreden sonra.
@mavis 'i arayacağım da ne zaman müsait olur onu bilemiyorum. baya yoğun bir sene geçiriyor o da, en son öyleydi konuştuğumuzda. palyaço da girmez olmuş, gerçi o da yoğun bu aralar. kpss belası onu da vuruyor malum son yılı. hoşbuldum.
pofuduk
pofuduk
9 ay
@odin sen misin gercekten haturliyrm 😁
Rıza Kaan Tangöze
@odin senin evin önünden her geçişimde aklıma son sözlerin geliyor dostum. keşke dinleseydim demek bir yana, dinleseydim kalıcı olmayacağını sende biliyorsun. bir musibet bin nasihattan iyidir demişler. başarılar dilerim. çokca özlendin.
odinson
odinson
9 ay
çirkef @pofuduk sen halen yaşıyor musun 😂
alpheratz ✨
1-2 ay önce girmişti siteye gitti o da. sonuç olarak ben iyiyim sen de iyiysen problem yok :) bu arada hangi oyun?
odinson
odinson
9 ay
@alpheratz mobile legend diye bir oyun, zahmetsiz her yerden oynayabiliyorsun. ama sinir bozucu bir oyun, geçenlerde telefonu ısırdım 😂 şimdi onun gönderisine baktım da atarlanmış birisine sonrası yok kızdırmışlar benim kankimi 😁bu arada oyun bağımlılık yapıyor 2 ayda 700+ oyun oynamışım, ortalama 30 dakika sürüyor oyun. artık 60 günün kaç gününe denk geliyorsa o derece kötü bağlıyor.
pofuduk
pofuduk
9 ay
eveeettt odin beni hatirladin mi😀😀
muallim
muallim
9 ay
amanın amanın odinnn mi gelmişş aman da amannn hoooşşşgelmişşşş😂
alpheratz ✨
ios'da yok galiba mobile legends: bang bang diye bir şey çıktı moba oyun galiba. pc'den oluyorsa girince bakarım oynarız:d
odinson
odinson
9 ay
@degisikbiradam bazı şeyleri yaşamadan kavrayamıyor insan, bunun için insan kendisine kızmamalı. beni dinleseydin eğer yorulmadan sonuca gidecektin, dinlemedin yorularak sonuca gittin. ama sağlık olsun tüm bunlar birer deneyimdir, parayla bile satın alamazsın yediğin o altın kazıkları. kıymeti biline.
@muallim aman da aman sana eğitimin orta yerinde çelme takamadan mezun olup giden odin mi gelmiş, hoşbuldum 😂😂
@pofuduk bitchy değil misin sen, hususi "çirkef" dedim sence unutmuş muyum? dilciydim ben işim hatırlamak 😂😂
poseydon
poseydon
9 ay
hoşgeldin bro. sisteme inat evde yatmakta eğitime dahil. :) (not: aynı durumlar ben sadece daha az ders çalışıyorum senden. )
muallim
muallim
9 ay
aman da aman içine hiiiçç dert olmasın odinin. ben kendi kendime çerme takıp yapışırım yere.biliyosun başkasına ihtiyaç duymuyorum bu konu da😂temelli geldin dimi gitmicen daha😁😁
odinson
odinson
9 ay
@alpheratz aynen taktik maktik yok bang bang bang ahahaha o oyun, sanal işletim sistemi kurarak windows üzerinden oynayabilirsin. yıllar önce bile bunu yapabiliyorduk şimdi geliştirilmiştir herhalde.
@poseydon senin adına üzüldüm bro, en azından sen atanabilseydin. çok üzülüyorum bizim gibi 500 bin öğretmen var. bu mesleğe kavuşamadığımız sürece hep yarım hep eksik kalacağız. diğer meslekler gibi değil bu, bir ülküsü var. eminim sen de öğrencilerine kavuşmanın hayaliyle direniyorsundur. bakma çalıştığıma ne kadar verimli olduğu tartışılır. gyk - eğitim ders sayısı organik olarak +20 derse tekabül ediyor. ne kadar çalışssan az yani, prime time'ımı bulabilsem 2 saat çalışırım, verim alırım. hoş buldum bu arada inan nickini anamadım, umarım affedersin.
Maviş 🐣
yaaa çocuk sen varya 😅 lağn her senle konuştuğumda yada burada yazını okuduğumda nası mutlu oluyorum sitenin facebook sayfası odin diye paylaşınca hay bin kunduz geri dönmüş oldum vee baktım ki bana da ithaflar ve hemen cevap vermeliyim dedim 😊 tribim triptir çocuk haksız mıyım yööö çokta haklıyım ders çalış ders 😅 @alpherartz kim olduğunu senin bi ben çıkaramadım galiba 🤔 ben hep yoğunum @odincanım biliyosun ama bir mesajına bakar biliyosun 😚
Rıza Kaan Tangöze
@odin bu yaz b ir antalya ziyaretim olucak bakalım.haberleşebilirsek bi kaç saat kafanı ağrıtmak isterim :d
pofuduk
pofuduk
9 ay
İfşa etme la beni bi dur 😁😁
mimarlique
mimarlique
9 ay
oldların gözü yaşlı newler kim bu tiçır diyor. kardeş senin dönemine gelemedim ama @mavis @odin bu sitede farklı bir yeriniz var yazılarınızı okuyup ağlamışlığım var. bu arada sadece oyun ismi vermen yeterli :)
alpheratz ✨
numaran hala aynı değil mi? :d az gelişeyim geliyim:d
alpheratz ✨
@mavis ahahah eski kadro çözdü ama sana söylemeyeceğim 😂😂
Maviş 🐣
ooo @mimarlique 🤗 unutulmamış olmak büyük sevinç 😊
odinson
odinson
9 ay
@mavis seviliyorsun, biliyorsun değil mi 😍 cerrahım ol, ortadan ikiye ayır güvenim sonsuz sana. arayacağım ben seni müsait bir anında wp'de gördüm anlık durumunu, yeter ki öyle içerli trip atma 😚
@muallim kendş kendşne çelme takman başka benim takmam başka, artık nasıl içerlemişsem... fakülteme iyi bak, yemekhanesinden bol bol elma aşır 😂bilemiyorum kalıcı olabilirim.
@degisikbiradam gelmeden önce tarih ver, allah nasip ederse kutsal tıpraklara gideceğiz ailemle. benim durumum henüz net değil atamalara göre katılacağım kafileye.
@mimarlique yazılarına göz gezdirmişliğim var dönemin başlarında, yazılarını beğenerek okuduğum ender insanlardansın. birileri gidiyor, birileri geliyor. biz gitsek bile yerimiz güzel dolmuş. ama eskisi kadar yazmamışsın şimdi tekrar baktım da o enerjini kullanmalısın. 😊oyunun ismini vermiitim kullanıcı adımı istiyorsan vereyim, hatta bi takım çıkaralım dedikodudan.
@pofuduk okiby az çekmedim senden 🙅
poseydon
poseydon
9 ay
@odin dostum ne kusuru. bakalım bu özlemle daha ne kadar yaşayacağız. bir de dediğin gibi ne kadar çalışsak az lakin bu da can sen de kendine o kadar yüklenme. hakkında hayırlısı olsun.
puccohenzaps
odin beni bul
themuallim
themuallim
9 ay
ya duygulandım😂hoşgeldin abi😊
mimarlique
mimarlique
9 ay
@mavis herkes gibi olmadığınızı belirttim çok kişinin tüm yazılarını okudum ama gerçekten kendini vererek yazan çok az insan var şu sitede, sende onlardan birisin mavis, ben kimsenin yazılarında duygulanmadım, sende yorum okurken bile gözlerim doldu o odinle olan diyaloglarınız.. görmesem de sizi gerçekten çok seviyorum :)
@odin bazı dönemlerden geçiyor insan belkide bu gece hayatımın en büyük sınavlarından birini vereceğim ya hep ya hiç misali sonuç ne olursa olsun artık ruhen özgür olacağım ve buraya gereken özeni göstereceğim. güzel yorumun için teşekkür ederim en kısa zamanda kendimi toparlayacağım. oyun işide lol cs felan oynarsan buralardayım mobile pek vakit ayıramıyorum :)
odinson
odinson
9 ay
@puccohenzaps seni bulacağıma allah'ımdan bulurum, daha iyi.
odinson
odinson
9 ay
@poseydon hakkımızda hayırlısı güzel kardeşim, olmadı dünyanın sonu değil. (buna kendim bile inanmadım)
@alpheratz numaram aynı bro, item yapmayı öğren, karakter rollerini kavra yeter. oyun çok zevkli lakin random eşleşmelerde troller araya kaynıyor, eziyete dönüşüyor. en iyisi takım kurmak.
Maviş 🐣
@alpheratz bana garezin mi var niden söylemiyorsun 😔🙄
@odincanııım bende seni seviyorum sende biliyorsun değil mi 😍 yoook cerrah olsam da seni ortadan ayırmaya kıyamam ben 🤗 hangi wp anlık durumumdu acaba o çok koyuyorum da 😅 ayrıca odincanım baksana @puccohenzaps senin peşini hala bırakmamış ayy ben şok resmen 😂
Maviş 🐣
yaaaa @mimarlique bu yorumun bile çok duygulandırdı beni biz bu sitede çok zaman geçirdik vee böyle birinde hoş anılar bırakabilmek resmen acayip mutlu etti beni 😊biz @odinle hep burada yorumlaştık uzun süre hiç gerçek hayatta birbirimizi tanımaya çalışmadık sadece kişiliğe ve sohbete odaklanmıştık ondan çok seviyoruz birbirimizi 😇 vee yeni gelenler arasında en çok takıldığım sendin biliyorsun keşkeee daha önceden geleydin de biz 3 lü buluşma yapardık bizi canlı tanıma şansın olurdu 😊 vee reel hayattaki sorunlar olsa da buraya kaç ben hala çok bunaldığımda buraya gelip yazma isteği duyuyorum yazıp sonrasında yayınlamadan gidiyorum. biz hep kaçış olarak kullandık burayı çok da iyi geldi 🤗
odinson
odinson
9 ay
@themuallim hoş buldum küçüğüm, seni de burada gördüğüme çok sevindim 😄
@mimarlique bu aralar pc başına hiç geçmiyorum, geçersem de video derslere takılıyorum. pc mobile benzemiyor, mobilde en azından şarj bitince kurtuluyorum ama pcde maalesef öyle değil saatlerimi çalıyor :/ bu arada mavişim ile bizim bağımız çok farklı, ben biraz yabaniyimdir insanlara karşı ama mavişe karşı hiç öyle değilim. uzun bir süre ifşa olmadık bile isteğe, görünmez bağımız daha da güçlendi. ben samsun'dan giderken arkamdan en derinden üzülen insanlardan birisi. hep birbirimizi anladık, konuşmasak bile. frekansımız uyuşuyor sanırım. aylarca görüşmedik sorunlarımdan da dolayı. ama görüşünce de sanki araya hiç yollar girmemiş, sanki hiç zaman geçmemiş gibi son kahvenin üstünden. halen sıcak, halen samimi... okul hayatı geçici dostluklar ve ilişkiler bakiymiş. okurken insan bunu idrak etmek istemiyor, bir gün gideceği gerçeğine ket vuruyor. umarım sen de dönüp arkana bakıp mezun olduğunda "insan kazanmışım" diyebilirsin. ben sol yanımı böyle avutuyorum. bilerek de vedalaşmadım mavişle çünkü o artık ilelebet benimle olacak. tarifsiz bir duygu, umarım tadınca anlarsın. bir de bugün her ne yaşanacaksa hayatında şunu unutma lütfen: hiç bir şey senden değerli değil. İnan bana bugün kayıp görünen, negatif olan şeyler uzun vadede kazanç getirebiliyor. İnançlıysan hayırlı olmasını dile her şart altında. İnançlı değilsen de karmaya inan. son zamanlarda kötü günler geçirmen belki de rahatlayacağına işarettir. doğum gibi düşün, ne kadar sancılı olsa da sonunda huzura kavuşabiliyorsun. yazmaktan da vazgeçme, içselleştirerek bir kişi okuyorsa, bir kişi bile haberdarsa yaşadıklarından o insana belki de ışık tutmuş olursun.
@mavis biletini gördüm 😝
Rıza Kaan Tangöze
@odin gelme işi sen buraya yazınca çıktı başkan. tarihi eylülün ilk haftası sayalım daha sakin olur oralar beni bayıyor kalabalık bilirsin
poseydon
poseydon
9 ay
@odin bazen ne kadar istesek de inanamıyoruz.
Maviş 🐣
@odiiiiin bak ne güzel şeyler yazmışsın yine duygulandım çocuk ağlatacak mısın sen beni 😑 son yorumlarımızın da benzer olması kalp kalbe karşı değilde nedir 🙈 biletim mi evet bu haftasonu bir daha gidiyorum nişan için 🙄 uçaklar evim oldu resmen.
odinson
odinson
9 ay
5li buluşma yaptığım bile oldu +2 kedi ahahaha @mavis 'im canözüm senle kafa kafaya vermiş selfiemiz duruyor (tavlada beni yendiğin gün çekinmiştik çaktırma 😢)
@degisikbiradam eylül ayı uygun bak zaten sıcakta evden dışarı çıkmıyorum en azından gündüzleri.
@poseydon insanın kendisini bile kandıramaması ne acı, kabullendiğimiz duruma bakar mısın? kabus olsa ağlatır ama gel gör ki bizim hayatımızın ta kendisi.
Maviş 🐣
yaaaaa kedilerin 😍 @odin ne güzel şeylerdi onlar ya sanırım hiçbir kediyi onlar kadar sevemicem 😔 ohaaaa o güne ait selfiemiz mi vaaar ben unutmuşuuuuum. bir de yenerim diye iddaa edip yenmem seni sonradan 🙈 ne güzel günlerdi yahu
Gamsız Baykuş
hoşgeldin @odin, beni tanımazsın çünkü önceden anonim takılırdım ama ben seni yazdıkların kadarıyla tanıyorum ve sevindim tekrar dönmene :) senin sayende güzel şarkıları keşfetmişliğim var yeni listelerini bekliyorum vaktin olursa :d
alpheratz ✨
@mavis baş harfi f :d tamamdır abi biraz baktım dönerim sana :d
puccohenzaps
seninle gorusmeden mezun olmuyorum ben bu universiteden..kafiye akaaaar
odinson
odinson
9 ay
@puccohenzaps manyak mısın lan? mezun oldum gittim, ben aslında yokum. git biraz başkasıyla uğraş, rica ediyorum lan lütfen.
@mavis şunu neşterle deşer misin lütfen :/
@gamsizbaykus ben halen aynı şarkıları dinliyorum nasıl yapacaz :) bi kaç şarkı varsa vardır. seninle hangi şarkıları paslaşmıştık?
hipokratinyegeni
oo odin reis gelmiş :d ben menşın atmadım ama buralarda trollük azaldı yaw @odin gitti @ejderiyacı yazmıyor falan tadı tuzu kaçtı sitenin be üstat
yonderly.
vay pislik vay. : d
puccohenzaps
ustad sen konum at ben yarin oradayim
Maviş 🐣
@alpheratz ohaaaa sen o musun resmen tahmin edemediiiim @odin e sordum yahu kim sahiden diye resmen ben şok yani 😊 senide özlediiiim yazmıyor nerelerde acaba demiştim kendi kendime 🤗 @puccohenzaps uzak durur musun artıkın odincanımdan pleaseee neşterle kovalarım valla 🙄
odinson
odinson
9 ay
@hipokratinyegeni ben geldim de ejderiyacı da gelse keşke :/ ya biz yine kafamıza göre takılırız da kadroda eksik var. @gayriresmidoc da yok ortalıkta. eskiden italyanın 99 kadrosunu sayardık goygoy yapardık. ilginç.
themuallim
themuallim
9 ay
@gamsizbaykus @odin muhabbete bodoslama dalayım :d odin'in şarkılarından çoğu kişi faydalandı burda, ben de en çok how you remind me ve girl you'll be a woman soon'u sevmiştim. hala da 'yolculuk' playlistimde dururlar.😊
Gamsız Baykuş
ya şahsen benim çalma listem çok geniş değildir öyle. benim sana paslamam olmadı da ben can gox dinlemeye senin vesilen ile başlamıştım misal :)
mimarlique
mimarlique
9 ay
@mavis inanıyorum bir gün rastgele de olsa karşılaşırız, tanımasam bile iyi insanlar her zaman iz bırakır. ve az önce en büyük izi bırakan insanı belkide sonsuza kadar kaybettim o yüzden karamsarım bu kadar ama bundan sonra çok yazarım buraya @odin sizde yalnız bırakmayın bizi inşallah hayatınız da istediğiniz yerlere ulaşırsınız sağlıcakla. her şeyin her sonucun hayır getirmesi niyetiyle.
odinson
odinson
9 ay
@themuallim vay pislik vaaaay ahahah güxel şarkıları kapmışsın ama iyi olmuş en azından listende izim var. asıl yolculuk şarkımı atmamışım demek ki 😈
@gamsizbaykus İnanır mısın 1 yıldır can gox dinlemiyorum aşağı yukarı, demek ki baya baya eskiden konuşmuşuz biz seninle. bu aralar sadece tek bir şarkı dinliyorum, onu da loopa alıp saatlerce dinliyorum sıkılmadan. yabancı ama manası çok derin.
@gogebakanpalyaco ahahahahaha kimler gelmiş are u kola? do u wanna photo? ajsjshaj
odinson
odinson
9 ay
@puccohenzaps konum: papua yeni gine, sen saint alexandro del piero uluslararası havalimanına gel, ben seni iç hatlar terminalinden alırım. @mavis sen neşteri bile yavrum...
odinson
odinson
9 ay
@mimarlique sana iyi geleceğini umuyorum.

"bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun. giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır.

sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır. hani ağzınla kuş tutsan “bu kuşun kanadı neden beyaz değil?” diye bir soruyla bile karsılaşabilirsin.. iki ucu keskin bıçaktır bu işin. yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın her zaman. bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur. İyi halin cezanda indirim sağlamaz.

sen, “ama senin için şunu yaptım” derken o, “şunu yapmadın” diye cevap verecektir. ve ne söylesen karşılığında mutlaka başka bir iddiayla karşılaşacaksındır. üzülme, sen aşkı yaşanması gerektiği gibi yaşadın.özledin, içtin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, düşündün, şiirler yazdın. “peki o ne yaptı” deme. herkes kendinden sorumludur aşkta. sen aşkını doya doya yaşarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu. bir insan eksik yaşıyorsa, ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak için uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için? hayatı ıskalama lüksün yok senin. onun varsa, bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın.

her zamanki gibi yaşayacaksın sen. “acılara tutunarak” yaşamayı öğreneli çok oldu. hem ne olmuş yani, yalnızlık o kadar da kötü bir şey değil. sen mutluluğu hiçbir zaman bir tek kişiye bağlamadın ki…. epeydir eline almadığın kitaplar seni bekliyor.kitap okurken de mutlu oluyorsun unuttun mu? kentin hiç görmediğin sokaklarında gezip yeni yaşamlara tanık olmak da keyif verecek sana.yine içeceksin rakını balığın yanında. üstelik dilediğin kadar sarhoş olma özgürlüğü de cabası….

sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun asolan yürektir.yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yasadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. elbet bitecek güneşe hasret günler. ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini…"
puccohenzaps
ben ciddiyim la @chiko sahidim yaparim bilir
themuallim
themuallim
9 ay
@odin ahahashsh hayır pisliklik değil sinsilik😈 shdghddhdh yok canım ne merak etmesi :')
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
@odin kardeşim benim hoş geldin
Maviş 🐣
@mimarlique hayatımda çok iz bırakan insan girdi ve çıktı @odin de bilir başıma ne işler geldiğini ama hep dik durdum durmaya da devam bazen o kadar yerin dibine girdik ki daha da yerin dibi olamaz dedim ama hepsi geçti şimdi umutlu ve güçlüyüz sende yapacaksın 💪
odinson
odinson
9 ay
@themuallim merak etmediysen söylemeyim o zaman .s
@gayriresmidoc hoşbulduk reyiz özletme kendini, biz geldik yoksun ortalıkta ayrıca pek de durgunsun :/
@mavis 'in dedijlerinin altına imzamı atarım @mimarlique dipte olan insanın kaybedeceği bir şey yoktur, hem ne kadar derine inersen o kadar sert sıçrama yaparsın. ama şuanda bunkar pek bir şey ifade etmeyecek sana. ateş düştüğü yeri yakıyor nihayetinde.
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
@odin kardeşim ufak tefek sıkıntılar var bi de eskisi kadar yazacak bişeler gelmiyor aklıma :(
odinson
odinson
9 ay
@gayriresmidoc dostum ufak tefek dertleri çerez niyetine göm gitsin, totti başkan gibi bir adam futbolu bırakıyor bu sene, eskiler birer birer gidiyor...
Gamsız Baykuş
@odin doğrudur ya olmuş demek ki. arada olur öyle, bıkana kadar dinlersin bazı şarkıları, o da onlardan biri demek ki :)
odinson
odinson
9 ay
@gamsizbaykus can gox'un bir şarkısını dinleyeyim dedim küfür yemiş gibi oldum hatırlatmasan iyiydi :d
Gamsız Baykuş
ahaha hadi ya valla bilerek yapmadım 🙊 ama adamın sesi de söylediği şarkılar da o tarz ne yapayım :d
odinson
odinson
9 ay
@gamsizbaykus genelde türkçe dinlemem ama can gox başkadır, uzun süredir dinlemekten kaçmışım. sen diyene kadar fark etmemiştim. yalnız ben seni hatırlayamadım hafızam iyi olmasına rağmen.
Gamsız Baykuş
ben de genelde türkçe şarkılar dinlediğim için bu dikkatimi çekmişti. bir sürü anonimden sadece biriydim @odin hatırlamaman normaldir. siz daha çok başka kişilerle konuşuyordunuz aslında bu şarkı muhabbetlerini, ben de arada birine kaynamışımdır herhalde. çünkü tam olarak ne zaman konuştuk bilmiyorum, birebir olmayabilir. saygılar..
odinson
odinson
8 ay
@gamsizbaykus dediğin şey 2016'ın şubat ayının ortaları olması lazım, benim eski içeriğim altındaysa gitmiştir onlar da dönüp bakayım desem de. doğrudur bu arada, ben yaşlanıyorum ondan biraz gidiyor eski şeyler aklımdan.
Gamsız Baykuş
estağfurullah ne unutması ya neredeyse tarih verecek kadar ayrıntılı yazmışsın :) evet senin eski gönderilerinde olabilir galiba. teşekkürler @odin
odinson
odinson
8 ay
@gamsizbaykus yok ya, eski ben olsam hatırlardım. çok kişiyle konuşmuşluşum var doğru ama o konuşmaları ben yaptığım için hatırlamam lazımdı, neyse :)