odinson
kendimi bildim bileli insanlar hakkında not tutarım, bildiğin not yani yazılı olan. kendimi ne zaman dipte görsem beni o dibe itenin bana yaptıklarını not alırım, yazarım, çizerim. aradan uzun zaman geçince insan belleği nankördür, unutur. ama o notlarımı okuyunca yaramı tekrar kanatır o insanların bana ne yaptığını hatırlarım. kindar değilim, gerçekten değilim. unutkanım insanların ayıplarında, hep iyi hatırlarım kaybettiğim için de üzülürüm. ama bana zor günler yaşatmış insana da tekrar o şansı vermemek için bende bıraktığı izleri zaman silse de ben silmek istemiyorum. böyle kandil günlerinde fırsat kollayıp mesaj atana da affedersin kafam girsin. İnsanda biraz ama biraz utanma olur. adımız çıkmış kindara, oldu, tamam! herkes ağzımıza sıçsın sonra biz de "doyamadım sıçılmalara, tekrar sıç da ağzımız şenlensin" diyelim, öyle mi? ok! şu notlar da olmasa zamana pusu kurmuş kalleş duygu teröristlerini fark edemeyeceğim. not: aradan geçen zamanda not tutmadıklarıma "canı sağ olsun" derdim. benim canım sağ olsun lan tohumlarına para mı saydık? en çok benim canım sağ olacak! şeytan diyor militia gibi eve doldur bunları, pompalıyla pompalıya pompalıya içlerinden geç. (şeytan diyor, evet)

Yorumlar

anonim
kesin sen o nefret notları yazdığın şahsiyetlere hiç bi şey yapmamışsındır. burdan bile kafandaki haleyi görebiliyorum. böylelerinden korkacaksın kurban rolünde takılıp içinden şeytanlar falan fışkırtırlar.
omuluarkadas
bunları yapmayı bende düşündüm unutuyorum yapilanlari diye sonra ne gerek var dedim bıraktım unutuyorsam kesin önemsizdir diyorum. hatta küs old bir kişi benle konuştu biz niye küsüz diye senin yüzünden dedim sonra düşündük neden küstük diye bayagi büyük bir kavga etmiştik ama sonra hatırlayamadık diye barıştık
Maviş 🐣
@anonim pardon ama nefretini neden buralarda kusuyorsun bir laf diyeceksen senin canını acıtana de buralara gelip sallama insanların sinirini de bozma.
odinson
@omuluarkadas hepimizin başına geliyor, kimisi unutmuyor, öfkesini her daim dinç tutabiliyor. kimisi de unutuyor. en yakın arkadaşım 13 yıllık dostum, kardeşim diye tabir ettiğim birisi, bir kere bile kavga etmedik ama bilinçli mi artık değil mi bilemiyorum bana yanlış yaptı. eyvallah dedim, dostluğun hatrı var. ona referans olduğum bir işte birisinin kalbini kırdı. o kalbini kırdığı insana, annesine boynumu büktü diye askerdeyken ilişkimi kestim. halen arar, halen açmam. bir kaç arkadaşa da "odin durduk yere bana küstü" demiş. eminim durduk yerdedir. bizim burada bi laf vardır, eşşeğin hatrı yoksa sahibinin vardır diye. o insanın kalbini kırarak zaten hatrımı yerlere attı. sonra suçlu ben oluyorum alttan almıyorum diye.
odinson
@mavis bebeğim tıbbi teşhisimiz pain in the ass sendromu olsun. tabii sen de bilirkişi olarak onaylarsan :d
limos
limos @limos
11 ay
İyiki bir kandil mesajı attım odin ben seni çok sevmiştim sen neden bana böyle yaptın .dırım dırım nalet olsun bu sevdam 😭😭😭😭😪(son emojide ağlamaktan sumugum aktı bil istedim )
odinson
@seaaa sil burnunun yalnızlıklarını... :/
Maviş 🐣
@odin olur olur niden olmasın canısı teşhisine imzamı atarım ben 🤗
anonim
pardon ama nefretimi nerede kime kusacağımı sana soracak değilim. gözüme bu itici beyi kestirdim ondan nefret ediyorum buna kim mani olabilir. takmamak sizin elinizde :)
Maviş 🐣
@anonim cidden yaran var ve gocunuyorsun belli ki ve tanımadığın insanlara nefretini kusarak çok büyük bir davranışta bulunuyorsun hiç sorma sadece komik.
odinson
@anonim_bayan eminim nefretini hak edecek bir geçmişimiz vardır ama sen korkakça saklanarak yazıyorsun. dürüst olabilirsen ki bence yapamayacak kadar da korkaksın belli edersin bir şekilde kim olduğunu. dürüstlük ve sen, aynı kutupsunuz bir araya gelemezsiniz.
cubukraker
ruh ikizim olabilir misin acaba!? pardon ruh öküzüm(: çünkü aynı şeyi ben yapıyorum 🙄🙄
themuallim
doyamadım kısmına güldüm😂 tabi bizim canımız sağolacak!
odinson
@cubukraker ne alaka?
@themuallim minnak tohumuna para mı saydık?
Kendihalindebiri
bu not işini deneyeceğim bazı hatalar unutulmamalı bence hatirlanmali
odinson
@galp sana tavsiyem o anda hissettiklerini yazman. hem zaman içerisinde nelerin değiştiğini hem de kimin sana ne hissettirdiğini hatırlamış olursun.
cubukraker
@odin nasıl ne alaka?? :((
odinson
@cubukraker bir ortak noktadan ruh ikizi olmak ne alaka?
cubukraker
@odin yaptığım şeyi ve düşündüklerimi harfi harfine yazmışsın. ondan öyle demiştim😒
odinson
@cubukraker sana da mı eski sevgilin bol emojili kandil mesajı attı?
alpheratz ✨
abi ölsem yeni eski kimsenin haberi olmaz gibime geliyor cidden çok muazzam.
odinson
@alpheratz ben ölsem lokma döktürecek insanlar var, bak bu gönderinin altındaki de onlardan. en iyisi senin durumun, günümü bok ettiler.