omuluarkadas
canım feyk hesaplarım ❤❤❤ arkadaşlar ile feyk hesap açmıştık , iyi ki de açmışız. bana seni seviyorumlar kadinimlar senden başkası olamazlar evlenecegiz diyen kişiye tek soru sordum (...)kim diye ,cevap veremedi. meğersem unutamadığı sevgilisiymis... işte bu feyk hesaptan işletim bende durduk yere niye engel yedim diye ne oldu birden merak ettim işletim dedim beyfendi o (...) kişini unutmamış , onla ayrıldıktan sonra da kimse olmamış. ben de üzüleyim burda . yazık gerçekten. ne ara bu kadar iğrenç hale dönüşünüz insanları kullanmaya başladınız. . neyse ki yol yakınken bitmiş.

Yorumlar

odinson
odinson
8 ay
bazen unuttum sanıyorsun, çok saçma bir şekilde onu hatırlatan bir şey çıkıyor karşına. çocuk en azından senden ayrılmış, kimseyle de görüşmemiş dediğin gibiyse acısını yaşıyor. erkeklerin aşk acısı öyle kolay geçmiyor, geçti sanıyorsun aylar sonra rüyanda onu görünce günün hep özlemle geçiyor haliyle yanındakinden soğuyorsun. asıl iğrençlik bunu fark etmesine rağmen seninle devam etmesi olurdu, nasip kısmet değilmiş demek lazım.
omuluarkadas
@odin unuttum sanıyorsun unutmuyorsun doğru bir şey diyemem ama o profilinde meğersem kızın ismi varmıs kızı takip ediyor , ne yaparsa kız için yapıyor ve bunları yaparken bana yazıyormuş ve kimse olmadı diyor. 1 yaln söylüyor feyk hesap taki kıza çünkü benle konuştu . 2 bana oyun oynuyor kim diye sorduğumda gecistiriliyorum cevap yok , benle mi konuşuyor beni onun yerine koyup onla mi konuşuyor anlayamadım. bu çok kötü bi durum karşısındaki kim bilemiyorsun sen mi yoksa o mu. . yoksa gönül eğlendirdigi kişi mi. . bunlar kötü itemler kalp kırıcı ,onur yıpratıcı . kimse öyle kolay unutamaz, unutulmaz zaten bir rafa kalkar ve tekrar hatırlarsın yeri gelince. ama her sözde o , her kadehte o , her sigara dumanında oymus. . doğru tahmin edip yolları ayırmışım çok şükür. keşke kendisi dürüst olsaydı.
odinson
odinson
8 ay
seninle beraberken aklında o varsa ve profilinde veya hayatının bir yerlerinde ona bir şeyler yaşatıyorsa haklısın. benimkisi farklı bir bakış açısıydı. unutamadığını fark edip uzaklaşmak gibi düşündüm ama yalan da söylüyormuş bu arkadaş. hayırlısı olmuş senin için. sevdiğin tarafından sevilmek senin de hakkın. öfkeleneceksin, inkar edeceksin, sonra kabulleneceksin. acını yaşa, onun pislik birisi olması acıtmadığı anlamına gelmez. umarım tez vakitte yaraların kabuk bağlar. ayrıca fake veya başka bir şekilde iletişim kurman yarayı kaşımaktan ibaret.
omuluarkadas
@odin az önce ne kdar aşağılık biri olduğunu bir daha kanıtladı. . zaten karşıma düzgün biri çıksa şaşırmam tam sevgili yapıcam birine güvenim diyorum ya aldatır üstüne resim atar ya da böyle olur. . şans işte -_- hani bir kızın uzun süresi bir ilişkisi yoksa ya birini bekliyordur ya da güven sorunu yaşıyordur diye söz var ya çok doğru. birini bekledik o birini geldi sandık güven sorunu çıktı. neyse .. bunları daha fazla takamam. önümde koca bi yol var sonucta
odinson
odinson
8 ay
emin ol yolun başındasın. daha iyilerini ve daha kötülerini göreceksin, adına da sonra tecrübe diyeceksin. takmamak senin elinde, saçma bir ilişkin olmuş bunun iyi anısı yok. dolayısıyla yası da olmaması lazım.