anonim
anonim
9 ay
bu zamana kadar gönül işlerinde çok seçici oldum. asla yüreğimi pır pır ettirmeyen birisine göz ucuyla dahi bakmadım.sevgilim olsun gezeyim tozayım diye düşünmedim çünkü gönül işi dediğin böyle planla programla olmuyor arkadaş.şu çocuk yakışıklıymış şu çocuk zenginmiş vay bee diyen kızlardan hele hiç olmadım.en konuştuğum insan farklı bir şehirde okuyordu ama aynı bölüme mensuptuk.her şeyden önce muhabbeti zevk veriyordu hoştu.birbirimizin dilini anlayabiliyorduk.her zaman da karşımda ki insanlar hep böyle olmuşlardır.üniversitede ki ilk senem ve cehennem çukuru gibi beni bayan bir yerde dişimi sıkarak zamanın geçmesini bekliyorum. memleketimi çok özlüyorum ailemi annemi.. burda olduğum her an burdan şu gün nasıl olsa eve gideceğim dayan diye geçiyor. okulumdan arkadaş edinemedim.hukukçudur deyip geçmeyin cidden oturup iki kelime konuşulabilecek insan sayısı öyle az ki.oysa ki sınava hazırlanırken ne güzel hayallerim vardı.onlarca kitap okuyup,bilmediğim birçok yere gidip,deneyimlemediğim çok şey yapacaktım.değişik bir dünyam var ve asla klasik bi hayatım olmasını istemiyorum.sessiz sakin ama bana özel benim olan bir hayatım olmalı gerçi hali hazırda biraz da öyle.şunları yazdıktan sonra diyorum ki kendime de şaşırarak şu platformda oturup iki kelam edilebilecek insan yok mu ki ? gerçi burayı da canım sıkıldığı için okuyorum insanlar burda nasıl tanışır eder bir fikrim yok.sadece benim ruhumu paylaşabileceğim bir insana ihtiyacım var.üşenmeyip okuyanlara teşekkür ediyorum.burada mutlu olacağımız günlere inşallah..

Yorumlar

anonim
anonim
9 ay
selam ben gelecekten geliyorum 4. sınıftaki senim ben . umarım sonunda kendi düşünceni sorgulamazlar sanada.
anonim
anonim
9 ay
anlayamadım ne demek istediğini
toretto
toretto
9 ay
aaaaa benim kız versiyonum aramızdaki tek fark ben 2 aydır o duygudayım
isbara
isbara
9 ay
benim de ilk senem ben de sana benzer durumlardayım canını sıkma böyle şeylere inşaallah ruhunu da paylaşabileceğin insan veya insanlar bulabilirsin.karamsar olman üzücü :( @anonim_bayan
girgirina
girgirina
9 ay
üşenmeden okudum:)teşekkürler.birazda daha pozitif bakın bence.iki kelam edebiliriz tabiki.dediğiniz gibi olurmu bilemem ama cok guzel bir arkadas olurum.umarım daha iyi olur sizin için.belli mi olur belki bir gun kahve bile içebiliriz:)
muzikokuyangenc
😁😁 allah sabir versin şimdiden
anonim
anonim
9 ay
@girgirina asıl ben teşekkür ederim. benim negatifliğimin sebebi dünyada benim gibi düşünen insanların olmamasıydı ama ne güzel ki şu platform da bile anonim kimlikler altında buluşabiliyoruz.İnşallah neden olmasın bir gün sohbetinizde bulunmak isterim.karşılaşmak dileğiyle ..
anonim
anonim
9 ay
@isbara hayatıma kattığım ya da katmak zorunda kaldığım insanların yükünü taşıyorum açıkçası... kırmayayım diye kırılıyorum malum bunu da bu sene öğrendim. ilk sene tecrübesi olsun dedim ama böyle kötü şeylere alışmak da insanlığımdan şüphe ettiriyor.birisini kırmamak için onu seviyor destekliyor gibi yapınca kendimi çıkarcı hissediyorum.oysa ki tek yapmak istediğim yorulmamak ve geçistirmek.
anonim
anonim
9 ay
@toretto neden 2 aydır ki bence bir sebebi olmalı :)
toretto
toretto
9 ay
@anonim_bayan nedeni şu ben 2 aydır samsundayım biraz daha sabretmem gerekecek sanırım
girgirina
girgirina
9 ay
anonim_bayan:)karşılaşırmıyız bilemem ama ne zaman konuşmak isterseniz ben buradayım.belli olur belkide dediğin gibi bir gun cay esliginde konusuruz dertlesiriz:)tesekkurler
anonim
anonim
9 ay
@girgirina bir hukukçuyla samsun merkezde karşılaşmak zor olsa gerek sizde haklisiniz :)
girgirina
girgirina
9 ay
neden olmasin karsılaşırız:)ki merkez degil atakumda sahilde denize karsı daha guzel çay , kahve icilir:)