liseli
selamlar.

daha önce hatırlarsınız ki bir yarışmadan bahsetmiştim. mustafa kemal'i anlamak konulu eser yarışması. ve bu yarışmaya ben de katılmıştım, bana "sonucu bize de bildir." diyenler vardı.
dün ufak bir açıklama yaptılar. ön elemeyi geçip, İstanbul'daki törene katılacak olanların isimleri vardı.

vee tabii ki benim de ismim de yer alıyordu bu listede. :) elemeyi geçmişim, kimin hangi dereceyi yaptığı 13 mayıs tarihinden İstanbul'da ödül töreninde açıklanacak. şimdilik her şey gizli. toplamda kaç kişinin katıldığı yazmıyordu, hem kafama takılan 1-2 şeyi hem de toplamda kaç kişinin katıldığını sordum ama, kaç kişinin katıldığını söylemiyorlar. sanki devlet sırrı :d

umarım birinci olmuşumdur, yoksa resmen kendime küserim, özgüvenim kırılır. 13 mayıs tarihinde tekrar açıklama yapacağım. görüşmek üzere. :)

Yorumlar

ceyrekmuhendis
hadi 13 mayıs günü hatırlatırım ama 😎
Gerekovic
hadi bakalım! 13 mayıs'ta alacaksin umarim. hem ne özgüven kırılması? senin özgüveninin kırılmasi için bir sebep olamaz orada birinci olamasan bile. sen bu yarışmaya katildin ve onca kişinin içinden ön elemeyi geçtin :)
liseli
@onumarkamsobee kırılır tabii, kendi yaşıtlarıma da fark atamayacaksam, kime fark atacağım ben? kendimden küçüklere mi? bu yarışma; benim kendimi, kendime kanıtladığım bir yarışma. düşündüğüm ve tahmin ettiğim gibi birimiyim, bunun cevabını alacağım bir yarışma. dolayısıyla kendi açımdan bir hayli büyük bir öneme sahip.