anonim
merhaba dedikodu ailesi. siz, siz olun sevdiğiniz birisi varsa eğer söyleyin ona. acaba olur muydu diye düşünmek çok daha zormuş. ve ne olursa olsun hiç bir şekilde bir kalbin kırılmasına sebep olmayın. ben kaybettim. 3 sene bekledim ondan baska gözüm kimseyi görmedi. kendimi mutlu, güvende hissediyordum onun yanında. çok kırıldım çok incindim ama hiçbir zaman ben kırmadım. şimdi nasıl toparlanacağım bilmiyorum. boşluktayım. velhasıl sevdiğiniz varsa eğer geç olmadan söyleyin benim gibi yapmayın

Yorumlar

anonim
belki haklısın ama ben de senin yasadıgın pismanlıgı biraz farkli olsa da yasadım. ama sonra sunu anladım ki pisman olmak icin acele etmemeli. benim olay da birkac yıllık bi olay yani anlıyorum seni. demem su, bir gun iyi ki onun icin bir sey yapmamısım da diyebilirsin. kaderde olacak olan zaten olurdu sen bir çaba gostermediysen bunda bile hayır vardır.
odinson
12 yıl önce birisine açılamadım, 15 yaşındaydım. bugün bile çekinirim ve ona bir "merhaba" diyemem basit bir mesajla. sosyal medyada bile o eklemese ben ekleyemezdim. kıza sadece "lisede sana aşıktım ve senin haberin yoktu, sana kızgındım" diyebilsem bile yeter. kaderse bu, hayat daha bitmedi belki de yeni başlıyordur.